Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Olyan 10 millió forinttal...

Olyan 10 millió forinttal milyen vállalkozást lenne érdemes elindítani?

Figyelt kérdés
Budapesten lehetőleg.
2017. ápr. 6. 13:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Attól, hogy smiley-t teszel a mondanivalód végére, még ugyanolyan kis csóró senki vagy, aki itt éli ki a frusztrációját.
2017. ápr. 6. 16:32
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
Ne idegeskedj, semmit nem tudsz rólam :-) Viszont én látom rajtad, hogy semmit nem tudsz kezdeni ezzel a pénzzel. Na, milyen franchise-ba fekteted? A könyvelési dolgokat is itt fogod megkérdezni? :)
2017. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Semmit nem tudok rólad? Nos, nézzük, egy anonim oldalon trollkodsz, ergo nem szereted felvállalni a nevedet, arcodat. Másrészt -- ha kezdetben még vicces is lehetett a hozzászólásod -- tovább próbálod védeni a saját hülyeségedet, azaz energiát és időt fektetsz egy neked, normális szemmel nézve, tök közömbös dologba.

Szóval de, egy dolgot tudok rólad: egy rendkívül frusztrált alak vagy, szar élettel. Most pedig bocsi, de vége a gyereknapnak. Meg kell, hogy kérjelek, hogy keress más szórakozást.

2017. ápr. 6. 17:00
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
#13 mert te aztán nem egy anonim oldalon kérdezgetsz, név és arc nélkül.. öngól!
2017. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ennyiböl már lehet kezdeni,érdemes utána olvasni pályázati forrásoknak is,10 M már szép önerö lehet,gondold át mit szeretnél,én ajándék boltal foglalkoznék mindig vidám leszel töle,de sok más terület van ami sikerre vihetö minoségi gyorskaja ide sok munka kell,vagy ruha bolt,pályázattal vendéglátás panzió vendégház,ne hagyd hogy bosszantsanak,csak frusztráltak az emberek mert nem nekik van 10 M.
2017. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező fektessed önmagadba, menjél el önismereti tréningekre, járjál pszichológushoz, kezeltessed magad, tanuljál valami hasznosat, építsél emberi kapcsolatokat!
2017. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Olyat amit még senki, nem talált ki, de olyan nem sok van. Vendéglátói üzletekmár egyik sem nyereséges, sokan sorra buknak el, mert minden második sarkon, gyros, hamburgerezők,. én a helyedbe ennyi pénzből webshopot nyitnék, ha értesz hozzá, lehet fejleszteni, te szabod meg az árrést, pl. egy jó webshoppal akár, ha jól megy és naponta foglalkozol vele, kb. 2-3 év alatt visszatérülne az összeg.
2017. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%

Először is mihez értesz? Célszerű olyan vállalkozásba kezdeni amihez az ember ért.

Pl én közgazdász vagyok, nem fogok építőipari céget csinálni mert lövésem sincs hozzá.

2017. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Igen, mert az oldal rendeltetésszerű használata pont ugyanabba a kategóriába esik, mint széttrollkodni egy kérdést unalomból.


# 16: én kezeltessem magamat? Ne inkább azok, akik egy egyértelműen trollkodó, frusztrált alak pártjára álltak velem szemben, aki feltett egy tök normális kérdést?


A többieknek köszönöm.

2017. ápr. 18. 17:37
 20/21 anonim ***** válasza:

"aki feltett egy tök normális kérdést"


Igen, a kérdés feltevés még tök normális volt...

De utána...

2017. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!