Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Olyan 10 millió forinttal...

Olyan 10 millió forinttal milyen vállalkozást lenne érdemes elindítani?

Figyelt kérdés
Budapesten lehetőleg.
2017. ápr. 6. 13:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Látok egy lúzert, aki örökölt 10 millát, de lehet, hogy csak álmodozik a pénzről. Látom, ahogy ez az ember másokat lúzerez, mert nekik nincs ennyi pénzük. Annyi biztos, hogy nem saját munkájának, tudásának köszönheti azt, hogy ha valóban összejött neki ennyi.

Jelentem a lúzerség személyiségfüggő, nem anyagi jellegű kérdés. A többit gondold tovább, ha tudod.

Lúzer SIKERES vállalkozásba elég kevés eséllyel fog vágni, de tudod mit, nem irigykedek, őszintén szólva leszarom, mid van. De ez a "bibibi, nekem van, neked nincs" eléggé óvodás szint, és óvodások ritkán szoktak gazdaságilag megtérülő vállalkozásokat létrehozni.

Amúgy meg aki így áll a pénzhez, az a szememben egy nulla, még akkor is, ha ezerszer ennyije van. Nem viszem tovább a gondolatot, hogy miért is, mert valóban nem érdemelsz annyi figyelmet és időt.

Talán majd egyszer megérted, hogy nem a pénz teszi az embert emberré. Mondom ezt úgy, hogy nekem is van ennyim, csak nem vágok fel vele. Most is csak azért mondom, hogy ne ezzel próbálj visszavágni, hogy az irigység, frusztráltság beszél belőlem. :) Nem a gazdagság frusztrál engem, hanem a hülyeség, az embertelenség. Márpedig aki a munka nélkül megszerzett pénzével vág fel, és másokat lenéz, nagyobb senki, mint egy hajléktalan. Én már hívtam meg egy hajléktalant egy jó étterembe és együtt ebédeltünk, de belőled kihalt minden szociális érzék.

2017. máj. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!