Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a sportba fektetni?

Figyelt kérdés

Én és pár barátom szívesen csinálnánk valamiféle vállalkozást, és mindannyian szeretjük a futballt. Érdemes lenne szerintetek a megfelelő anyagi háttérrel persze, saját futballakadémiát alapítani? ( tisztában vagyunk, ez kicsit összetettebb téma, mint a fifában, de amilyen az utánpótlás képzés itthon, nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne felvenni a versenyt... )

Vagy ha szerintetek így nem, alapvetően érdemes sportal kapcsolatos magánvállalkozást létrehozni?


2017. ápr. 16. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

"a megfelelő anyagi háttérrel persze"


Hány millió ft-otok lenne a célra?

2017. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Első vagyok és csak ezért kérdeztem:

[link]


Ezzel akarnál/tudnál versenyezni?

2017. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nem tudnál piaci alapon futball akadémiát működtetni, mivel a konkurencia enyhén szólva nem piaci alapon működik, és bizony velük kellene versenyezned.


Mellesleg nem egy más bizniszben meggazdagodott vállalkozó próbálkozott saját futball klub működtetésével, aztán súlyos százmilliókat hagytak ott, míg végül becsődölt a klub. Nyereséges soha egyik sem tudott lenni, hacsak nem az állam csecsén élt. Az egész eleve azoknak pálya, akiknek a már befutott vállalkozásából sok pénze van, a sport fejlesztést meg egy fajta hobbinak csinálják.

2017. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Az hogy szereted a futballt még elég kevés tudás egy ilyenhez.
2017. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
életképtelenebb tervet még nem hallottam ezen az oldalon.
2017. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!