Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 3 millióból milyen vállalkozás...

3 millióból milyen vállalkozást lehetne csinálni? Vagy tanuljak?

Figyelt kérdés
Vállalkozás terén olyasmire gondoltam,amit tudok egyedül is végezni.
2017. ápr. 23. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, milyen végzettséged van, mihez értesz? Ezek nélkül nehéz ötletet adni...
2017. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok asztalos végzettséggel. Plusz tanultam még vendéglátóit (pincér).
2017. ápr. 23. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát a pincérséggel nem tudsz vállalkozni (kocsma, étterem, stb), mert ahhoz kevés a 3 millió.

Asztalosként még csak-csak, de az a baj, hogy a nagy bútoráruházakkal nem igazán tudsz versenyezni meg baromi magasak az adóterhek. Meg aztán ahhoz is kell műhely, szerszámok, gyakorlat, felvevő piac - nem egyszerű...


Körülményeidet sem ismerjük: szüleidnél laksz vagy magadat kell eltartani, az ország mely részén, stb.

A 3 millió meglévő pénz vagy a munkaügyitől igényelnéd?

2017. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!