Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdekelne hogy szerintetek...

Érdekelne hogy szerintetek van-e igény egy anime/manga kultúrájú kávézónak/szórakozó helynek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nincs.
2017. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Nincs...
2017. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem sincs.
2017. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Részletezd, miért érdekel. Mert attól függ. Ha vállalkozást szeretnél nyitni, talán Pesten sanszos, de ott is necces, szerintem. Magyarországon a többség félreérti ezt a kultúrát.


Ha meg csak baráti összejövetelt szerveznél, miért ne, de az is attól függ...

2017. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek animéket nézni, de nem kösz.
2017. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nincs. Hét éve zárt be a Moonlight Meido, animés teaház volt, de nem vigyáztak rá az emberek, anyagilag sem érte meg, a záróbulira már rettenetes állapotban volt az egész.
2017. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem vigyáztak rá? Az hely egy vendéglátóipari egység volt ami foglalkozik az anime kultúrával, vagy valami klubbtevékenység szerű? Ha komolyan nyitsz egy helyet ilyen nem fordulhat elő.
2017. jún. 15. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok egy anime/manga rajongó, el tudok képzelni egy ilyet Bp-en. Szerintem lehet ezt jól csinálni, de csakis központi helyen, sok kreativitással lehet felfuttatni.
2017. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én biztos oda ülnék be kávézni, ha lenne ilyen (mondjuk Budapesten), pláne, ha japán különlegességeket is találnék az itallapon, de sajnos szerintem itt nincs akkora közösség, hogy mindig megtöltse a helyet.

Nem rég, nyitottak egy képregényes helyet (Batman, Spiderman, Star Wars, stb...), és nagyon jól megcsinálták, szuper dolgok voltak, és frekventált helyen volt (Astoria), sajnos mégis hamar becsődölt, mert nem mentek be annyian. :/

2017. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!