Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gyros büfét szeretnék üzemelte...

Kiszely Ildikó kérdése:

Gyros büfét szeretnék üzemeltetni Budapesten. Merre induljak el? Mi az első lépés?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Könyvelő felkeresése, aki elmond mindent.
2017. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó ötlet, de az feltánt, hogy minden sarkon 2 van legalább?

Csináltál piackutatást? Van üzleti terved? Megtervezted a költségeket? Van könyvelőd? Adózni hogy fogsz? Beszállítók?

Na akkor szerintem felejtsd is el. akinek ezt gyakorin kell megkérdezni, az jobb, ha nem vállalkozik.

2017. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ja és első, a könyvelő nem arra van, hogy kidolgozza az üzleti tervet a buta vállalkozó helyett, ha fingja nicns az egészről, a könyvelő nem tud mit csinálni vele.
2017. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2. hozzászóló!


1. Képzeld, van üzleti tervem, és rohadtul nem érdekes, hogy minden 2.sarkon van egy, ha olyan kapcsolataid vannak zenekaroknál vagy tévécsatornánál, akik ingyen megcsinálják a marketing kampányt :) 2. Attól még nem buta valaki, mert itt kérdez. Alapvető dolog, hogy több helyről gyűjti az ember az információkat és meghallgatja mások tapasztalatait. 3. Ha buta is, de van pénze és kapcsolatai, sokkal többre viszi, mint bárki ;)

2017. aug. 11. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ilyen kapcsolatokkal én is a gyarkorira jönnék ;) kamus gyreek, menjél ki focizni inkább :D
2017. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen komoly kapcsolataid vannak a tévénél hogy ingyen dolgoznak neked akkor nem próbálkoznál a 800 ft-os gyrosok eladásával a blahán.
2017. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

"Ha buta is, de van pénze és kapcsolatai, sokkal többre viszi, mint bárki ;)"


Tévedsz...

Egy Gyros-os üzemeltetéséhez elsősorban JÓ GYROS kell (meg persze vállalkozói, engedélyek, stb) Aztán meg jó üzleti érzék és fizetőképes kereslet a környéken.


Jó pár híres ember bukott bele étterem működtetésbe - pedig nem keveset öltek bele - nyilván ők is úgy gondolták, ahogy Te.


És csak jelzem, hogy épp most nyomtam be a város egyik legfinomabb gyros-át, ahol a büfés nem csak az alapanyagot, de még a szívét is beleteszi - megfizethető áron...

Nincs az a pénz, amiért lecserélnénk :-)

2017. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyen háttérrel én Vajna Tímea fánkozója mellett kezdenék keresni egy kiadó helyiséget...
2017. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, jó, hogy mondod... - kicsit utánaolvastam a Vajna féle fánkozónak. Pénze is van, kapcsolatai is, oszt mégis:


[link]

2017. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 szerinted? :D
2017. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!