Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kevés pénzből milyen vállalkoz...

Kevés pénzből milyen vállalkozást érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, érettségim van. Nagyjából 500 ezer forintom lenne erre a célra.
2017. aug. 19. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Vegyél belőle egy erős kötelet a maradékból meg egy napig élj emberként
2017. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Mi a hobbid? Mihez értesz?
2017. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Érettségivel?

Olyan vállalkozást, amihez értesz. Mi érdekel? Amiben jó vagy, azzal lenne érdemes foglalkozni...

Amúgy 500 ezer ft-ból nem nagyon tudsz ugrálni - inkább valamilyen kis tőkeigényű szolgáltatás vonalán lehetne elindulni...

2017. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Laptopot vegyél és tanulj meg angoul + programozni + jogsi.
2017. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy mások is írják: 500e forint nem egy bő keret.

Én tudom minek ugranék (még plusszban) neki, ha lenne fölös 500e HUF-om, de nekem van műhelyem, ipari áramom és egy kevés hozzáértésem. Beruháznék még 2 kisebb gépbe és akkor lehetne mellékállásban olyat csinálni, amiért most fizetek, már ha éppen találok rá szakit és hajlandó is bevállalni.

És konkrétan van ismerősi köröm, amiben van rá igény, szóval lenne piaca is, ami nem elhanyagolható ha viszont akarod látni azt a pénzt.


Kérdés mihez értesz, mi érdekel, mivel szeretnél foglalkozni.

2017. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem értek semmihez se.

Jogsim van, laptopom is.

Bármilyen kétkezi munkát szívesen csinálnék, kivéve azt, amire a legtöbb ember gondol.

Angolt, németet tanultam suliban, de nyelvvizsgám nincsen.

Még 1 évem van, és gépész technikus leszek, de szeretnék több lábon állni, és ha lehet, akkor vállalkozásból megélni

2017. aug. 19. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Ennyiből a nulláról nem fogsz tudni egy vállalkozást elindítani, pláne úgy hogy semmihez sem értesz.
2017. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mit kéne tennem akkor?
2017. aug. 19. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Gépésztechnikus? Az jó.


Abba az irányba kötelezd el magadat alaposabban: nézd meg az álláshirdetéseket, mit kérnek, mi számít előnynek. Érted, ha végeztél ezekkel fogsz tudni előrehaladni, ezek alapján kérhetsz több fizut, mint valaki aki csak kiesik a technikusi papírral a kezében. Ott a gép, biztosan találsz tananyagot pneumatika/hidraulika/automatizálás vonalon.

2017. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
vegyél egy kezdő vlog geart meg egy egy közepes videóvágó progi licenszét, ennyiből neccesen futja is, és kezdj el vlogolni a nyomorult életedről. Van akinek ez bejött.
2017. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!