Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Villanyszerelő vagyok és...

Villanyszerelő vagyok és maszekolni szoktam sokat de, sok munkát nem tudok elvállani mert számlát kéne hogy adja és nem tudom hogy hogy lehetne, milyen lehetőségek vannak, ha vannak ilyenek? Valaki tud irjon

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Vállalkozó leszel és adsz számlát. Áhhhhh
2017. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
katáskánt havi 50e -ért csinálhatod legálisan. (plusz egyéb költségek)
2017. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mi a .... legyek vállalkozó mikor még tanulok ?? Áhhh ha álmos vagy akkor aludj !!
2017. szept. 3. 22:01
 4/7 A kérdező kommentje:
mi az a "katáskánt,, ??
2017. szept. 3. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

KATA-s kisvallalkozokent.


De ha ennyire fogalmatlan vagy, lehet h. tenyleg nem kene vallalkoznod. Konyvelo is kellene hozza, meg aztan villanyszerelest 'fusiban' csinalni, hat, nem is tudom, de ha egyszer elkotsz valamit, es valaki belehal, akkor mit cisnalsz?

2017. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Vicces hogy neked áll fentebb, mikor normális választ kapsz. Ahogy előttem írják, lehetsz KATA-s vállalkozó.
2017. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Honnan szopjam ki, hogy még tanulsz, amikor:

1. nem tudsz fogalmazni

2. nem tudsz írni

3. nem írtad le sehova, hogy tanulsz még


És még neked áll feljebb. Menj te a fenébe, szarunk a problémádra, ha ilyen kis köcsög vagy.

2017. szept. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!