Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit szólnátok, ha azt mondanám...

Mit szólnátok, ha azt mondanám, hogy garanciát adok arra, hogy a most vásárolt bitcoin 2 év múlva 10-szer annyit fog érni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 10:37
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

"Mennyibe kerül a garancia?"


Az árakat a kereslet-kínálat törvénye szokta eldönteni. Itt sincs másképp.

2017. szept. 24. 14:57
 12/35 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyan kis módosítással azt fogom írni, mint utóbbi 3 alkalommal amikor kiírtad a kérdést, de nem lepődnék meg, ha ismételten megijednél és törölnéd a kérdésedet!


Korábbiakban már részletezted, hogy 10m Ft-ig adnád a garit és ezért nekünk kellene számodra különféle összegeket felajánlva versengenünk. Mókásnak érzem ezt a megközelítést, így részt veszek a játékodban :)


Jelen ajánlatom 1m Ft-ért megveszem általad a bitcoint, ügyvédi letétbe tesszük a 10m Ft-odat, ha 10m ér az 1m-nyi bitcoinom visszakapod a letétet + adok mellé neked 7m Ft-ot. Amennyiben nem ér 10m-ot, akkor a letétbe tett összegből kipótoljuk 10m-ra és a maradék a tied!


Látod milyen nagylelkű vagyok 4m kezdeti ajánlatról feltornásztam neked 5-re, 6-ra és most 7 millió forintra!


Válaszomat követően a kiírt kérdésedet törlöd 5-4-3-2-1 szekundum és el is tűnt...

2017. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces. Szerintem te nagyon jól tudod, hogy én mint felhasználó, nem törölhetem a saját kérdésemet.

Ugyhogy amit írsz az mellébeszélés.

Mellébeszéléssel kezdődő válasz pedig komolytalan.

A kérdésemet - amit eddig csak egyszer tettem fel - moderátorok törölték. Ők megtehetik én nem.

A törlés valószinüleg azért történt mert egyes felhasználól- talán ép te - valótlant magyaráztak bele.

A mostani törlésnek egyenesen te leszel az oka, ugyanis törölt kérdés ismételt kiírása szabályellenes és önmagában okot ad a törlésre.

Erre pedig te hívtad fel itt és most a moderátorok figyelmét.

Ughogy ezt a kérdést valójában te törlöd.

De kétes tisztességről téve tanubizonyságot, ezt megpróbáltad rámkenni.


Az ajánlatodra válaszolva pedig, ha nem vesszük figyelembe a csúsztatásokat s egyéb kifogásolható dolgot amit elkövettél, akkor is annyi lenne a válaszom:


nem elég jó.

2017. szept. 24. 16:07
 14/35 A kérdező kommentje:

"Jelen ajánlatom 1m Ft-ért megveszem általad a bitcoint,"


Ezt a mondatodat is ki kell emelnem, mert hibás. Nem vehetsz általam bitcoint mert nem veszek részt a bitcoin kereskedésben. A kérdésem se erre utalt, csak igyekszel belemagyarázni mert tisztában vagy vele, hogy itt a kereskedés tiltott, s biztosra akarsz menni hogy törlik a kérdést, s akár ismételt hazugság árán is el akarod ezt érni. Sok itt a probléma veled. Azonban aki figyelmesen elolvassa a kérdést az átláthatja hogy itt nem bitcoin kereskedésről van szó, valamint a te praktikáidat s azok másra kenését is átláthatják. Persze csak amig el nem éred a célodat s nem törölteted a kérdést, közvetett úton vagy direkt, ki tudja milyen eszközökhöz folyamodsz...

2017. szept. 24. 16:11
 15/35 A kérdező kommentje:

Megindokolom hogy mik a fő kifogások az ajánlatodban.

Tőlem letétet kérsz, de mégse mered a 7 milliót szerződéskötéskor kifizetni. Ennek egy oka lehet: nem bízol a saját ügyvédedben sem. Ha pedig te nem bízol benne, nekem miért kellene?

Szóval ha ez egy hozzáértő ügyvéd lenne aki képes neked megfelelő biztosítékot adni s tudnád téged se lop meg, akkor a 10 milliós letét fejében szerződéskor kifizetnéd a garanciális termék 7 milliós árát s nem utólag próbálnád kifizetni akkor amikor már biztos vagy benne hogy a letét összegét megkaptad. Szóval olyan ügyvédednél miért helyezzek el tíz milliót akinél még te magad se vagy benne biztos, hogy megkapod tőle?


Érzed ugye, mi a problémám?

2017. szept. 24. 16:21
 16/35 anonim ***** válasza:

itt a gond a kis buksiddal van :)

Mellesleg megkérdezhetem, hány éves vagy?

Csak nem te vagy a kamu befektetési kérdéseket kiíró bérkérdező?


"Tőlem letétet kérsz, de mégse mered a 7 milliót szerződéskötéskor kifizetni."---Látom nem értesz az üzlethez, csak a scam-re mész :)

Miért fizetnék ki bármit a teljesítés előtt?


Csak 10m-od van "garanciát adni", ha vennék általad/segítségeddel/a te garanciáddal 1m-ért, akkor már ez megenné a 10m Ft-nyi garanciát. Tehát esélyed sem lenne megtéríteni a 7m Ft-ot! Esetleg eleve a befizetett pénzből szándékoznád fizetni a garanciaként beharangozott összeget???


8m Ft befektetésre 10m visszatérülés kapásból messze van a 2év múlva 10x-er annyit fog érni sallangtól!


"Ennek egy oka lehet: nem bízol a saját ügyvédedben sem. Ha pedig te nem bízol benne, nekem miért kellene?"---Félreértesz, félremagyarázol, ráadásul szándékosan :)

Én benned nem bízom, ügyvédek és valós garancia nélkül meg főként nem!


"Szóval ha ez egy hozzáértő ügyvéd lenne aki képes neked megfelelő biztosítékot adni s tudnád téged se lop meg, akkor a 10 milliós letét fejében szerződéskor kifizetnéd a garanciális termék 7 milliós árát s nem utólag próbálnád kifizetni akkor amikor már biztos vagy benne hogy a letét összegét megkaptad."---Mint írtam ennek nem ez a menete, de OK veled kivételt teszek!


Adom az 1m-át +7m-át a garanciádra ezt szintén ügyvédi letétbe helyezve, de ügyvédi letétbe kerül a te 10m-od is, de ne úgy számold, hogy csak 3-al kell megjelenned.


Így rendben van, vagy hirtelen újabb kifogások fognak születni??? Ne félj azt is megbeszéljük én hajlandó vagyok a kompromisszumokra :)


"Szóval olyan ügyvédednél miért helyezzek el tíz milliót akinél még te magad se vagy benne biztos, hogy megkapod tőle?"---Én bízom az ügyvédekben, de letétbe helyezett pénz nélküli bemondásra alapozott garanciádban nem hiszek, tehát ismételten kihangsúlyozom benned nem bízom, főleg sima bemondásra és lepapírozás nélkül, mivel ezek a SCAM ismérvei!


"Érzed ugye, mi a problémám?"---IGEN én érzem és értem, te pont ezért vagy most dührohamban :)

2017. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

"Csak 10m-od van "garanciát adni", ha vennék általad/segítségeddel/a te garanciáddal 1m-ért, akkor már ez megenné a 10m Ft-nyi garanciát. Tehát esélyed sem lenne megtéríteni a 7m Ft-ot! Esetleg eleve a befizetett pénzből szándékoznád fizetni a garanciaként beharangozott összeget??? "


Látom itt sulyos gondok vannak a matematikával. Ha 10 millió Ft van letétben akkor abból nemhogy 7, még 10 milliót is meg lehet tériteni.

az általam/segitséggemmel pedig értelmetlen. Bitcoint lehet venni a segitségem nélkül is, ha ezt se tudod akkor minek szólsz hozzá?

Viszont mivel már leirtam, hogy a bitoin vásárlásban eladásban stb. nem veszek részt, és te elolvastad, megint csak arról van szó, hogy ferditeni próbálod azt ami nyilvánvaló, mert le lett irva. Igy feleslegesen ismétlem meg.

Szóval semmi se enné meg a 10 milliót, letétbe kerülne, persze nem olyan kétes ügyvédhez akiben még te magad se bizol meg. Előbb szerezned kellene egy neked is megfelelő ügyvédet s csak utána kerülhetne sor bármire is.


Szó nem volt 8 millió befektetésről. neked a fedités a hobbyd vagy a szakmád?


Én benned nem bízom, ügyvédek és valós garancia nélkül meg főként nem!

Márpedig a letét a te ügyvédedhez kerülne. Ettől lenne garancia. SZó nem volt se ügyvéd se valós garancia nélküliségről.

Persze ha neked olyan ügyvéded van aki nem garantálja hogy a nála letétbe helyezett összeg ott is marad az ugye más téma.

De mondom: Alapfeltétel hogy legyen egy olyan ügyvéded akiben te magad megbizol. Ebben nincs semmi félremegyarázás. Ennélkül ugyanis nem lehetséges valós garancia.


"Mint írtam ennek nem ez a menete, de OK veled kivételt teszek!" természetesen fizethetsz 2 év után utólag egy szolgáltatásért. Annak aki ebbe belemegy. Ez csak megyezés kérdése. ha találsz olyant akinél ez a menete, ám legyen.



"Így rendben van, vagy hirtelen újabb kifogások fognak születni??? Ne félj azt is megbeszéljük én hajlandó vagyok a kompromisszumokra :) "

Fogalomzavarban vagy. Az nem kifogás ha valaki elutasit egy gyenge ajánlatot. Szerintem fel se fogtad miről van szó, azért ajánlottál érte ilyesmit.


"Én bízom az ügyvédekben, de letétbe helyezett pénz nélküli bemondásra alapozott garanciádban nem hiszek, tehát ismételten kihangsúlyozom benned nem bízom, főleg sima bemondásra és lepapírozás nélkül, mivel ezek a SCAM ismérvei!


"Érzed ugye, mi a problémám?"---IGEN én érzem és értem, te pont ezért vagy most dührohamban :)"


Csakhogy nemcsak hogy letétről volt szó, hanem ép te magad fogalmaztad meg feltételként a letétet.

Nem dührohamom van hanem csak értetlenül nézek arra aki a saját szavait is meghazudtolja csak hogy mellébeszélhessen.

Leapirozás nélküliségről se volt szü, az ellentétéről viszont igen: Ügyvéd által irt szerződésről. Ráadásul ezt is te fogalmaztad meg, most meg kitaláltod hogy mégse lesz? Dehogy van dührohamom, hisz már meg is szoktathattam tőled a csusztatások arzenálját ennyi idő alatt.

2017. szept. 24. 17:52
 18/35 anonim ***** válasza:

Kérdező te mókamesternek nem vagy utolsó, Balázskát is lenyomod bullshitben.


Írd le kérlek mellébeszélés és személyeskedés nélkül mit is szeretnél és milyen feltételekkel, ennek hiányában sajnos találgatásra és troll etetésre kényszerítesz minket!

2017. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Személyeskedést te csináltál és te trollkodtál.

Felvázoltál egy működő elképzelést majd utána olyasmiket írtál amikkel nem lehetne garanciát érvényesíteni.

Inkább te gondold végig mit akarsz egyáltalán.

Eddig mellébeszélés volt a részedről, gyenge ajánlat és trollkodás.

Troll etetésre viszont nem vagyok kíváncsi.

ha csak erre vagy képes akkor fogadd meg a régi jó tanácsot: ne etesd a trollt és maradj csendben.


Én tőled nem akarok semmit, mert nem tudtál olyasmit ajánlani ami engem érdekelt volna. De az írásaid alapján te se tőlem. Másképp komolyan irkáltál volna s nem fűztél volna hozzá személyeskedést s nem troll etetéssel foglalkoztál volna működésképtelen hülyeségek megfogalmazásával. Bár ismétlem ezzel inkább te voltál a troll.

Az meg hogy te személyeskedsz de rám mondod hogy én teszem, csak egy újabb csúsztatás és ferdítés.


Szóval a tanácsom az, maradj csöndben s hagyd hogy az írjon aki komolyan veszi a kérdést. A te mellébeszéléseidre ferdítéseidre s működőképékes/működésképtelen elképzeléseid váltogatására, ráadásul kétes, kifogásolható stílusban... Nos erre semmi szükség.


Ismétlem: ha trollnak nézel, akkor ne etesd a trollt. És minden gondod megoldódik. Vannak emberek rajtad kívül is ebben a világban, majdcsak megleszek valahogy nélküled és a szuper ajánlatod nélkül.


De ha mégse sikerülne hogy ne etetsd a trollt, akkor megoldom én és többet nem válaszolok neked.


Természetesen értelmes válaszolók értelmes válaszára továbbra is kíváncsi vagyok.


A szerződés, papír, ügyvéd,s letét, stb. nélküli pénzügyi garancia ötletével viszont ha kérhetem, más is kíméljen meg, ha lehet.

2017. szept. 24. 18:19
 20/35 anonim ***** válasza:
60%
A garancia akkor ér valamit ha van mögötte fedezet. Ez a fedezet értelemszerűen nem lehetne bitcoinban. Szóval miért nem fogod ezt a fedzetet és rakod be bitcoinba? 10x annyit fog érni ami nagyobb összeg mint amennyi bejönne a garancia árából.
2017. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!