Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit szólnátok, ha azt mondanám...

Mit szólnátok, ha azt mondanám, hogy garanciát adok arra, hogy a most vásárolt bitcoin 2 év múlva 10-szer annyit fog érni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 10:37
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Ebben tévedsz. A fedezet azonban bármiben lehet mert bármivé át lehet váltani. Ez szintén a szerződés részleteinek a tárgya. Értelemszerűen bitcoinban nem lehet mert bitcoinnal nem lehet fedezni bitcoint. Az átváltás azonban akkor is csak percek kérdése lenne ha ép bitcoinban lenne a fedezetre szánt összeg.
2017. szept. 24. 18:37
 22/35 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor vannak más problémák is. A troll korábban befektetést emlegetett. Aki elolvasta azt megtéveszthette, s ezért gondolhatják hogy itt bárminemű kockázatról van szó, mert az a befektetések sajátossága. Én speciel nem neveznék befektetésnek egy fix szerződésben garantált összeget. Persze persze felőlem nevezheti annak bárki, csak ép ez is megtévesztő. Persze a trollnak végig a megtévesztés volt a szándéka, azért ferdített és beszélt mellé annyit, így az egész nem is meglepő a részéről. de jobb lenne nem keverni a fogalmakat mert az zavart kelt..
2017. szept. 24. 18:41
 23/35 A kérdező kommentje:
legalább mi ne keverjük, ha végre megszabadultunk tőle.
2017. szept. 24. 18:41
 24/35 anonim ***** válasza:
Ok igazad van, ha nem szeretem a trollt, akkor ne etesselek. Megfogadom a tanácsod és nem etetlek többet, jó balekvadászatot nagymester :)
2017. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, 30-40 milliós nagyságrendben gondolkozom az elején, ez persze emelkedhet ha tényleg működik a dolog.
2017. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
én max. 1 millióra adok, mert annyira van fedezetem
2017. szept. 28. 20:28
 27/35 anonim ***** válasza:

Ez nem garancia. Garanciát a gyártó ad a termékére. Ez egy fogadás, vagy valami hasonló, hogy te mondasz egy állítást, és annak nem teljesülése esetén hajlandó vagy fizetni.


Vagy ha ez egy termék, akkor lássuk a terméket.

2017. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

A fogadás attól különbözik a garanciától, hogy ott nem kell lennie mögötte fedezetnek. Fedezet nélkül viszont semmit se lehet garanciának nevezni. Egy fedezet nélküli állítás nem garancia, bármennyire is hasonlít rá, vagy akár annak is nevezi valaki..

A garancia amúgy termék. Ne tévesszen az meg, hogy gyakran együtt adják egy másik termékkel, attól még önálló termék, külön is adható és a termék minden fogalmát kimeríti.

2017. okt. 10. 14:22
 29/35 anonim ***** válasza:
Ez szimplán egy opciós ügylet. Egyszerű példa: most 3 fabatka egy asztalka. Te azt mondod Bélának, hogy kötsz vele egy szerződést: egy év múlva megveszed tőle az asztalkáit 5 fabatkáért. Ha egy év múlva az asztalka ára 2 fabatka, akkor Béla örül, mert drágábban eladta mint amennyi a piaci ára. Ha egy év múlva viszont 6 fabatkát ér, akkor te örülsz, mert megvetted piaci ár alatt.
2017. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"Az igazán nagy emelkedésen már túl van."


A jósgömbödből olvastad ki?

2017. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!