Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan indítsunk online...

Hogyan indítsunk online vállalkozást?

Figyelt kérdés
Életvezetési tanácsadó végzettségem van és több kiegészítő tanulmányom is sikeresen befejeződött. Külföldre kellett költöznünk a férjemmel , itt kapott állást. Én online életvezetési tanácsadásna kezdenek (skyp segítségével történnek majd a terápiák). Maga a hivatalos procedúra ismert számomra ,hogyan tudok számlát adni stb. A kérdésem hol érdemes hirdetni magam és a weboldalam.Hogyan juthat el az emberekhez , hogy én segíthetek nekik. Ebben sajnos nem vagyok otthon.

2017. szept. 28. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

"Külföldre kellett költöznünk a férjemmel , itt kapott állást."


Az mit jelent, hogy itt kapott állást? Magyarországon?

Vagy külföldön?

2017. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyarok vagyunk . És olaszországba kellett költöznünk
2017. szept. 28. 13:02
 3/5 xswerdy ***** válasza:

nekem pl. fogalmam sincs, hogy mit csinál egy életvezetési tanácsadó, ilymódon az sem tudatosul bennem, hogy szükségem lenne rá.


Szóval én alapvetően csinálnék egy honlapot, ahol valamennyit ingyen megosztanék a tudományomból, hogy lássa a nép, hogy mi ez az egész. Aztán csinálnék olyan fizetős anyagokat, amik letöllthetőek. És a csúcs termék lenne a szeélyes konzultáció.


Egyrészt szükséges az egészet kereső-optimalizálni, akkor legalább aki ilyen szolgálltatást keres, az megtalál. Hirdetni online csatornákon nagyon drága lenne, hiszen nem tömegeket akarsz elérni. Én keresnék olyan vállalkozókat, akiknek az ügyfélköre hasonló, de nem konkurens (mint pl. a fodrásznak a kozmetikus), és egyelőre jutalékot adnék, ha küld ügyfelet. Később akár oda-vissza ajánlás révén ez ingyenes is lehet, de amíg neked ninenek ügyfeleid, addig ez csak pénzért fog működni.

2017. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oké, csak számomra még az sem világos, hol akarna hirdetni? Mert ugye, ha Magyarországon, magyar nyelven, akkor a személyes konzultáció nem működik Olaszországból.

Szóval ezért nem írtam még semmit (1. vagyok)


Amúgy az ötleteid jók voltak, xswerdy, nyugodtan kérhetsz érte pénzt is :D

2017. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xswerdy ***** válasza:
A személyes konzultáció alatt a skype-ot értettem, talán "személyre szabott"-at kellett volna írnom.
2017. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!