Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért tekintenek valakire úgy...

Miért tekintenek valakire úgy mint a sátánra hogyha üzleti terv nélkül indít egy vállalkozást?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 08:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem lehet úgy vállalkozást indítani, hogy ne legyen MINIMUM 2 havi (de inkább fél évi) tartalék pénzed, hogy ha minden kötél szakad és amíg felfut a vállalkozás, addig is ki tudd fizetni a bérleti díjat, adót, rezsit, stb



Vagy épp legyen B terved, esetleg pl. fő állásod mellette.

2017. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Vagy épp legyen B terved, esetleg pl. fő állásod mellette."


Persze, én is ezt vallom, ezt szoktam tanácsolni, hogy főállás mellett kezdjen vállalkozni.

Csakhogy a Gyakorin 3 féle hozzáállás van:

1. - van pénzem, de nem tudom mit, csak vállalkozni akarok, mit csináljak?

2. szuper ötletem van, de nincs pénzem, mit csináljak?

3.- Kocsmát, turkálót, lottózót, stb. akarok nyitni, milyen engedélyek kellenek? (és arról halvány dunsztja nincs, hogy mi kell egy vállalkozáshoz, csak azt látja, hogy amit felsoroltam, azoknak van "jó sok bevételük", üzleti tervről meg még életükben nem hallottak. :-)

Ja, kihagytam a masszőr, műkörmös, ami meg a másik fele, mert Dunát lehet rekeszteni vele.

2017. okt. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!