Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy tőzsdézésből meg fognak gazdagodni?

Figyelt kérdés

Többen is vannak a saját ismerősi/baráti/rokoni körömben, akik újabban elkezdtek tőzsdézni.

Szinte mindannyian egyöntetűen viszonylag jól fizetett alkalmazottak.


Miből gondolják azok, akik még soha életükben nem hoztak létre saját céget, nem fektettek pénzt saját vállalkozásba, hogy majd idegen vállalkozásokba fektetve pénzt fognak tudni keresni?



2018. jan. 9. 15:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Az hogy valaki tőzsdézik még nem azt jelenti hogy meg akar gazdagodni belőle. A tőzsde egy nagyon jó opció arra, hogy gyarapítsd a pénzedet ha nagyobb kockázatot vagy hajlandó elvállalni mint pl a betétekkel. Persze más a day tradelés és más az hogy megveszel egy részvényt és tartogatod..
2018. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én meg fogok, árutőzsdén 3 nap alatt 400ezer, sztem nem rossz
2018. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12-es ha daytradeléssel jött össze, akkor hosszútávon bele fogsz bukni algo-k ellen.
2018. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

igen, úgy jött össze


amúgy belebukni nem nagyon tudok, mert amit befizettem, már kivettem, max nullába kiszállok

2018. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!