Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fiatal létemre sokan komolytal...

Fiatal létemre sokan komolytalannak hisznek az üzleti életben, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
21éves férfi vagyok, van egy vállalkozásom, értem is el "nagy" dolgokat, viszont (szerintem a korom miatt) bizonyos emberek, akikkel üzletelnék lenéznek. mit tehetnék, ha fontos lenne esetleg a partnerségük?
2017. okt. 4. 12:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Öltözködéssel sokat tudsz "komolyítani" magadon, esetleg borosta növesztése.
2017. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%

Öltözködés, határozott fellépés.

Ne azt vizslasd ki hány éves, mert leolvasható a homlokodról a bizonytalanság.

2017. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom, milyen "nagy" dolgokat értél el, de pl. lehetne úgy menned egy tárgyalásra, hogy azzal kezded: ezt és ezt értem el, ezt és ezt szeretném- ehhez kérem a partnerségüket.


Mondjuk azért egy kicsit bővebben kifejthetnéd, hogy jobban lehessen tanácsot adni: mit értél el és milyen témában tárgyalnál/üzletelnél.

2017. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Gyümölcsös tulajdonosa vagyok. Kb 50 ha, több tízmilliós forgalmat bonyolítok évente (oké, lesz ez nagyobb is). Sok partner ahogy meglát elhajt. Telefonon szoktam egyeztetni, így kerülöm el ezt, de sok dologhoz személyesen is meg kell jelenni. Az öltözködésem lehetne jobb is, de pl egy zakóban már nem érzem magam úgy. Ráadásul aki ismer idős üzletben jártas embereket az ismeri a stílust. Nehéz velük szót érteni, legalábbis így. Valamiért jobban elvárják, hogy nyájaskodjak nekik, szerintem szimplán a korom miatt. Elég akaratos vagyok és lényegretörő viszont ezek a rolexes 40éves embert keresik szerintem..
2017. okt. 4. 13:55
 5/23 A kérdező kommentje:
Kerestem már kapcsolattartót erre a célra, de jobb szeretem én intézni a dolgaimat..
2017. okt. 4. 13:56
 6/23 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt bárki is mondaná... 0ról indultam, nettó 85ezer ft-os fizetéssel. Nem anyuci apuci pénzelt.
2017. okt. 4. 13:57
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

"Ja és mielőtt bárki is mondaná... 0ról indultam, nettó 85ezer ft-os fizetéssel. Nem anyuci apuci pénzelt."


És akkor miből az 50 hektáros termő gyümölcsös?

2017. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Olcsó jános leragadt a részleteknél :) rábízom a fantáziádra.
2017. okt. 4. 14:55
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Olcsó János 😊 Ez jó. Több száz hektáron gazdálkodom, egy kicsit van fogalmam a dolgokról.
2017. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

5: Valami komolyabb, nagyobb autót is érdemes lenne venned, az sokat dob a fellépésen, megjelenésen.

Amúgy meg nem kell feltétlenül zakóra, meg öltönyre gondolnod (az még szerintem röhejes is tud lenni), hanem pl póló helyett ing, pl kapucnis pulóver helyett egy V nyakú pulóver, koptatott farmer helyett, mondjuk egy egyszínű sötétebb farmer, sportcipő helyett inkább valami elegánsabb.

Tehát ilyenekre gondoltam.

Egyébként gratulálok, egy 50 ha-os gyümölcsös már komoly értéket képvisel.

2017. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!