Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vendéglátó üzleti szoftverek...

Vendéglátó üzleti szoftverek közül mit ajánlanátok, saját tapasztalatból pizzériák, gyorsbüfékhez?

Figyelt kérdés

Szempontok:


- Telefonos, internetes rendelésfelvétel egy platformon, integrálható saját már meglévő webshoppal

- Helyi fogyasztás , rendelés felvétel applikáció androidra

- Futár elszámoltatás



Elsősorban teljes árú licensz érdekelne hardverrel is akár, nem havi bérleti, vagy lízing.


2018. jan. 18. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugye itt a legnagyobb gond, hogy szoftvert nem adnak el, hanem eszközt is kell venni mellé.

Az meg általában 200-300 ezerről indul/db, plusz a support díj.


Az androidos app, meg külön történet.


Neten van rengeteg ilyen cég, érdemes lenne megkérdezni őket.

2018. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom. A hardverrel egyutttsem lenne gind kb fél millió a keret rà.Árajánlatokat kérek be, csak maga a felhasználói tapasztalat érdekelne nem az üzleti marketing.


Találtam neten többet is van ahol van lehetőség pl. korlátlan számú telepítésre is.Az ilyen support és egyéb járulékos dolgokat / díjakat mellőzném inkább ha lehetne.


Ugy értem a szoftver licence-t.

2018. jan. 18. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Support nélkül egy év múlva leáll a rendszer, ma már ezeket így építik ki.


Fél millióból max egy app jön ki, de az se nagyon.

Külföldi oldalakon láttam olyat, hogy havi előfizetési díj van, azt hiszem 100 dollár körül, az eszközöket te veszed magadnak.

De az általad írt paramétereket egyik sem tartalmazza.


10 éve foglalkoztam ezzel, a support díjon, meg a hardwaren tudunk keresni, a program ára elenyésző volt. Sőt volt, ahol ingyen adtuk.

2018. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


UCS R-Keeper fut nálunk, nagyjából ez tűnt egy jó választásnak, és leginkább személyre szabhatónak a hazai kínálatban. Fél misiből sajnos nem fogsz kijönni, olyan 6-700 ezerrel számolhatsz kb a terminállal együtt.

Ha van egy jó programozó ismerősöd akkor Floreant POS, ez egy nyílt forráskódú cucc, nálunk ez ment évekig, de akkora lett a forgalom, hogy nem bírtuk már egy profi, személyre szabott program nélkül. Mi nagyon meg vagyunk vele elégedve.

2018. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Én a GoOrderz vendéglátó szoftvert használom, nekem bevált. Konyhakészen kaptam meg a programot amire feltöltötték az étlapom, itallapom. Számol %-ot, összesít. Készletezés nincs benne mondjuk nekem nincs is rá szükségem. Van weboldaluk ha érdekel.

2022. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!