Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti hol vásároltatok karácsonyr...

Ti hol vásároltatok karácsonyra ajándékokat? Boltban, interneten? Ha interneten, akkor webshopban vagy milyen oldalon? Vatera, Ebay, Wish, Ali, Amazon, Facebook, stb?

Figyelt kérdés
Döbbenten állok egy jelenség előtt és nagyon-nagyon megköszönöm, ha segítenétek megfejteni. A végén - vagy a közepén - elárulom a jelenséget :-)

2018. febr. 8. 08:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha esetleg azt is leírjátok, mit, az még jobb lenne :-) Előre is köszönöm.
2018. febr. 8. 08:40
 2/13 anonim ***** válasza:
Webáruházból rendeltem december elején, posta csomagautomatába.
2018. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi és természetesen mindenkinek megy a zöld :-)
2018. febr. 8. 08:45
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Sehol, nem ajándékozunk, együtt vacsorázunk, borozunk, beszélgetünk. Megtehetnénk anyagilag, de felesleges, inkább csak annyira költünk, hogy édesanyámnak ne a konyhában kelljen töltenie a karácsonyt.
2018. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hmmm... Tőlem zöldet kaptál, mert számomra ez is hasznos válasz - de úgy látszik a "fogyasztói társadalom" nem díjazta a válaszodat, sajnálom :-(

Pedig a karácsonynak tényleg nem arról kellene szólnia, hogy hülyére vásároljuk magunkat. Persze, más, ahol kicsi gyerek van - ott azért csak kell egy kis ajándék a fa alá :-)

2018. febr. 8. 16:10
 6/13 anonim ***** válasza:
volt amit neten rendeltem házhoz szállítással, de volt amit én vettem boltban.Bolt web oldalán rendeltem, nem ott amiket felsoroltál a kérdésedben.
2018. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2018. febr. 10. 07:00
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Volt ilyen is, olyan is.

Mondjuk, ha egy játékot veszek, az olcsóbb neten, mert nem kell üzletet fenntartani. Viszont vannak dolgok, amiket üzletben.

Mondjuk Tv-t. De például konzolt neten vettem.

2018. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Istenem, nem értem, miért kell ezeket a válaszokat lehúzni? - talán megint az "óvodások" játszanak, mert nincs suli?

Köszi, lassan kezd körvonalazódni a dolog - de még egy picit várok.

2018. febr. 11. 17:48
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Vannak ilyen emberek, akik a lepontozásra izgulnak. Ez van.
2018. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!