Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti hol vásároltatok karácsonyr...

Ti hol vásároltatok karácsonyra ajándékokat? Boltban, interneten? Ha interneten, akkor webshopban vagy milyen oldalon? Vatera, Ebay, Wish, Ali, Amazon, Facebook, stb?

Figyelt kérdés
Döbbenten állok egy jelenség előtt és nagyon-nagyon megköszönöm, ha segítenétek megfejteni. A végén - vagy a közepén - elárulom a jelenséget :-)

2018. febr. 8. 08:37
1 2
 11/13 anc ***** válasza:
Én szinte mindent a Vaterán vettem, legtöbbször ott vásárolok év közben is. :)
2018. febr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi 11-es, Neked is.


Hát akkor kb. meg is van fejtve a dolog - de azért ha valaki rátalál a kérdésre és van kedve válaszolni, megköszönöm, az eddigi válaszolóknak pedig szintén köszönöm a segítséget :-)


Az történt ugyanis, hogy hosszú évek óta árulok magánemberként a Vaterán, - igaz nem műszaki cikkkeket, ami "menő"- és idáig minden évben "elég jó" forgalmam volt karácsonykor. Ne gondoljatok nagy pénzekre, de volt olyan év, hogy akár 70 ezer ft is összejött ilyenkor, decemberben, de 30-40 szinte biztosan. Idén, először, az történt, hogy egész decemberben 6, azaz hatezer ft-ért árultam :D és :-( - pedig azért voltak aukcióim.


Nos, úgy tűnik, a következő történt: "elment mellettem" a piac: valószínűleg a jellemző a webáruházas és a bolti vásárlás lett - webáruházam viszont nincs :-( - így hoppon maradtam.


Csak érdekességképpen: most februárban már 13 ezer ft-nál tartok :-)

2018. febr. 21. 05:46
 13/13 A kérdező kommentje:

Na, egy kis csavar a történetben:


Most, februárban, amikor abszolút nem gondoltam volna, "beesett" a 30 ezres forgalom :D

Hiába, a kereskedelem nem feltétlenül egy kiszámítható folyamat :-)

2018. márc. 5. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!