Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tervben lévő egyéni vállalkozá...

Tervben lévő egyéni vállalkozás hirdetése facebookon lehetséges? (többi lent)

Figyelt kérdés

Erősen gondkodom hogy egyéni vállalkozó legyek-e,de nem tudom lenne-e a termékeimre kereslet és nyereséges lenne-e.

Azt szeretném tudni hogy előre hirdethetem-e a termékeim facebookon vagy csinálhatok oldalt hogy megnézzem mennyire érdeklődnek a termékeim iránt.


2018. márc. 7. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A piackutatást nem így szokták végezni... :-)

Tegyük fel, hogy hirdeted, érdeklődnek - és akkor mit mondasz az érdeklődőnek? Hát bocs, én most ezt nem tudom eladni Neked, mert még nem vagyok vállalkozó?

Vagy eladod, de nem számlázol? Az szinte biztos bukta, ha belefutsz egy NAV-os próbavásárlóba vagy egy elégedetlen vevőbe, ne adj Isten, felnyom a konkurrencia.

Szóval nem javaslom: már működő vállalkozást igen.

2018. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom nagy mágus lehetsz, ha te nem létező vállalkozást szeretnél hirdetni Facebookon, és abból le tudod szűrni, hogy mennyi kereslet lenne rá. Attól, hogy mondjuk 5 ezren rákattintanak a hirdetésedre, egyáltalán nem biztos, hogy lesz akár 1 vevőd is. Az dönt mindig, hogy a végén mennyien veszik meg, illetve mennyien elégedettek a termékkel. Ehhez meg azért több infóra lesz szükséged mint hogy felcsapsz egy fb hirdetést ahol még termék sincs. Kicsit tanulj többet a Facebook hirdetésekről és az online marketingről...
2018. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!