Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miről írjak? Szerintetek jó...

Miről írjak? Szerintetek jó téma? Nem túl tabú, ahhoz, hogy egy egész osztály elött (34 fő) felolvassam? Vagy milyen másik témáról írjak?

Figyelt kérdés

Holnapra szónoki beszédet kell írni, de nem tudom mi legyen a téma.

Gondoltam az abortuszra, de arról sokan írnak, ezért ez kiesik. A többiek ilyenekről irnak: környezetszennyezés, eutanázia, terrorizmus stb..

Én a családon belüli erőszakra gondoltam.



2018. márc. 13. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tabunak nem tabu, viszont elég nehéz a téma, sok órán át lehetne róla beszélni, pár percbe objektíven összefoglalni pedig kb lehetetlen.
2018. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Ha igazan erdekeset akarsz irni, akkor irj a csaladon beluli eroszakrol, olyan megvilagitasban, mikor mindket fel elvezi. Tuti nem lesz hetkoznapi tema.
2018. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Függ a közösségtől és attól, hogy pontosan mi is a beszéd célja.

Komolyan feszegetni a témát nem könnyű.

2018. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!