Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jelenleg keresek induló...

Jelenleg keresek induló startupomboz befektetőket, de nem tudom mennyit ér, hány százalékért mi lenne az ideális befektetés. Ezt hogyan tudom megbecsülni?

Figyelt kérdés
Konkrét ajánlatot még nem kaptam, de elég sokan érdeklődtek és mondták, hogyha kész vagyok a költségvetési tervvel, akkor jelentkezzem.Kb 10 millióra lesz szükségem, de nem tudom mennyit kell odaadnom ezért. Igazából a cashflowt meg a várható növekedést, bevételt sem tudom, hogy mire alapozzam, mivel teljesen új dologgal próbálkozom és nincs mintám. Vagyis volt már ilyen próbálkozás, de nem lett egyik sem az igazi és a célközönség a véleménykutatásomnála z enyémet hasznosnak, a többit felejthetőnek mondta.

2018. márc. 27. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazságügyi könyvszakértő:


[link]

2018. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!