Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe kezdjek, ha mindenről...

Mibe kezdjek, ha mindenről lebeszélnek, hogy úgy sem fog működik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 19. 15:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A leveled alapján rákerestem a korábbi kérdéseidre, szerintem ott nagyon pontosan leírtuk az okokat, hogy miért nem működne az elképzelésed.


pl.:

-végzettséged hiánya

-a kezdőtőke hiánya

-üzleti terv teljes hiánya

-nem tudtad megmondani autómosó esetén, a környékeden van-e konkurencia

-nem tudtad, hogy milyen árban van a mosatás ára

-nem tudtad, hogy milyen engedélyek, közművek kellenek

-nem tudtad azt sem, hogy mennyibe kerülne a kivitelezése

-tőlünk értesültél róla, hogy állambácsi a semmire nem vág hozzád kezdőtőkét és 0-ról pályázatok sincsenek


Még lehetne sorolni napestig... De minek?????

Ott sem értetted meg, akkor itt a konkrét kérdésed nélkül pláne nem fogod!

2018. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"Ép ez az,hogy én nem túl becsülöm magam, hanem alá becsülöm."


Hát itt a #11-es válaszoló kommentje alapján mégiscsak az derül ki, hogy túlbecsülöd magad. Konkrét adatok, konkrét ismeretek, konkrét tervek nélkül vállalkoznál bele a vakvilágba - csak úgy általánosan. Ez a túlzott önbizalom szerintem.

2018. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Csehszaki válasza:

Bizonyísd be, hogy képes vagy rá! Ha valamit kitaláltál hogy az jó akkor higyjél benne, és vidd végig.

Ha Te nem hiszel benne, akkor ki?

2018. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

ma 08:49


Ezeket mikor írtam?Pénzem van,végzettség dolog esetleg boltos kérdésnél kérdezhettem de azóta olyan végzettségem is van,autómosó ügyben meg tisztában vagyok a konkurenciával,a mosások árát is tudom.A többinek meg simán utána tudok járni mert ismerősömnek az anyukája csinálja a hivatalban azokat a dolgokat.Gondolom azt hittétek hogy ülök itt a székben üres zsebbel és várom,hogy hozzám vágják a pénzt.

2018. ápr. 21. 13:22
 15/24 A kérdező kommentje:

ma 09:38


Akkor lenne túlzott önbizalom,ha meg is csináltam volna.

2018. ápr. 21. 13:22
 16/24 anonim ***** válasza:
44%

Miért hallgatnál bárkire abban, hogy mibe kezdesz?

Azt a világ legkönnyebb dolga mondani, hogy "úgyse fog sikerülni" - tudod, ez a 0%. Az, hogy meg se próbálja valaki, és fájna neki, ha kiderülne, hogy másnak meg sikerül az, amibe belevág.


Kérlek, ne válaszolj úgy a válaszadóknak, hogy azt írod, tegnap ennyikor meg annyikor. Írd a válaszadó sorszámát (pl. #3), különben eléggé zavaró.

2018. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

# 16


Bocs ,csak ahhoz szoktam,hogy az időt írom.De majd átszokok.Egyébként sokan hülyének is néznek mit akar ez már minek akar valamit is csinálni,majd,hogy nem hülyének nézik az embert még ismeretlenül is.

2018. ápr. 22. 15:37
 18/24 anonim ***** válasza:
Sokan szokták az időt írni, mert választ lehet töröltetni is, és akkor átszámozódnak.
2018. ápr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Ha mindenki hallgatna az ilyen negatív huhogókra, akkor sose jutna előre a világ. Az ilyenek lebeszélték volna Larry Page-t a Googleről (hiszen van már kereső, ott a Yahoo), vagy Zuckerberget a Facebookról. Néha persze igazuk van, teljes joggal beszélték volna le Kossuth Lajost a szabadságharcról.

Akik előre viszik a világot (vagy csak a saját kis világukat), azok nem foglalkoznak az ilyen negatív véleményekkel. Megteszik, amit elterveztek. Aztán levonják a következtetést és vállalják a következményeket. Jó esetben tanulnak belőle, hogy aztán még jobb dolgokat csinálhassanak.

Szóval kitartás, valósítsd meg az álmaidat!


Ha pedig informatikai oldalról kell hozzá segítség, írj rám, hátha tudok segíteni: weboldal, webáruház, online marketing. Segítek, ha tudok!

2018. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Rokaone válasza:
Bízz magadban és csináld meg, amit eltervezel :)
2018. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!