Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nincs valami eBay útmutató...

Nincs valami eBay útmutató magyarul, ahol saját magam el tudom kezdeni az eladást?

Figyelt kérdés
Rengeteget kerestem, sehol nincs videó,kurzus. Esetleg tud valaki ajánlani? Magyarul, ha létezik ilyesmi.

2018. júl. 11. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem beszélsz angolul ne e-bayezz.. Mégis mikén akarsz kommunikálni a vevőiddel?!
2018. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem arról van,szó,hogy nem tudok angolul! Arra vagyok kíváncsi,hogy van e magyar nyelven valami oktató videó, leírás, tanácsok magyarul.

Nem a kommunikációról van a szó

2018. júl. 11. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:

De igen, a kommunikációról van szó - is.

Én bevallom, nem tudok elég jól angolul - ezért nem ebay-zek, pedig a vaterán 11 éve eladok.

Kérdező, ha még nem tetted meg, ismerd meg a Vatera rendszerét (szabályokat, adásvétel menetét, postázás, stb.) aztán átnyergelhetsz az Ebay-re - kb ugyanaz. Ha tudsz angolul, akkor nem lehet akadály.

2018. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen, ott perszehogy a kommunikációról van a szó. De én nem azért kérdeztem ,hogy van e magyarul mert nem tudok angolul.

Érdeklődtem, hogy van e magyar nyelven. Más országokban van saját nyelven oktató videó.

2018. júl. 11. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!