Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozó vagyok és Kínából...

Vállalkozó vagyok és Kínából szeretnék berendelni egy 500. 000 Ft-os csomagot. A pénzt PayPal-en keresztül utalnám. Mennyire biztonságos ez?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra volna szükségem elsősorban a PayPal vitarendezés szolgálatáról. Ha ugye nem érkezik meg a csomag vagy sérülten érkezik meg, esetleg nem azt kapod, amit rendeltél, akkor lehet fordulni a PayPal-hez, hogy követeljük vissza a pénzünket. Engem az érdekelne, hogy a gyakorlatban ez, hogy működik. Köszönöm a normális, segítő válaszokat!

2018. júl. 16. 16:11
1 2 3
 21/23 Bence87 ***** válasza:
Nem éri meg ilyen összegnél szerződéssel bajlódni, használd az Aliexpress vagy Alibaba platformokat, ott már minden adott, csak használni kell. És sokkal biztosabb is, mert az eladó csak akkor kapja meg a pénzt, miután visszajeleztél, hogy rendben megkaptál mindent.
2018. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Rendben, nagyon köszi Bence87!

Köszi neked is, bár nem hinném, hogy egy félmilliós üzlet olyan hű de komoly lenne egyébként... ez mintha inkább a Te nagy komolyságodat csorbítaná. Persze, hogy érdeklődöm a gyakorin, ha már ez a célja, komolyabb dolgokban is kaptam itt már segítséget, vagy csak egy jó kiindulópontot, ahonnan magam már tovább tudok haladni. Ez egy mentőöv a sok közül, természetes, hogy esélyt adok neki, hátha bejön alapon. Végül is a kérdésemre meg is kaptam a választ. Nem csak itt érdeklődtem egyébként, de általában itt gyorsan kapok legalább irányt mutató válaszokat. Köszönöm neked még1x, csupán azt sajnálom, hogy a segítőszándékodat kikötésekhez szabod, azaz azért nem voltál képes segíteni egyből, helyette beszólni és kötözködni, mert nem vagyok számodra komoly, ergo minek is rajtam segíteni. :D Tulajdonképpen az a bajom, hogy az emberek alapreakciója pontosan ez, amit itt bemutattál Te is. Egyszerűbb és emberségesebb lett volna, ha rögtön segítesz vagy csak lapozol tovább.

Mindenesetre köszönöm az idődet és a választ amit adtál!

2018. júl. 26. 11:14
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha átvertek, az Ebay nekem eddig mindig visszautalta a pénzt.
2018. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!