Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen állást érdemes keresni,...

Milyen állást érdemes keresni, ahol ki lehet tanulni a vállalkozás csínját-bínját későbbi saját vállalkozáshoz?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 20:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

10 Ezt a hozzászólást te komolyan gondoltad? Vagy csak direkt szivatod az illetőt.

Vagy neked tudás, tapasztalat nélkül, már úgy születtél hogy a kezedbe a gyakorlat?


Ne nézzük már ennyire madárnak egymást..

2018. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

A vállalkozás mint a neve jelzi, vállalásról szól, méghozzá kockázat vállalásáról.


Hogyan lehetne kitanulni egy vállalkozás minden csínját-bínját, a kérdezőt idézve, alkalmazotti viszonyban gondolkozva/onnan várva a támogatást? Nevetséges az egész elgondolás, remélem észleli ezt más is.


Nem 50 személyes vállalkozással indít senki sem, hogy rögtön muszáj legyen átlátni az összes papírmunkát meg logisztikai és workflow rendszerekhez kelljen érteni.


Mint ahogy egy 1 személyes egyéni vállalkozásnál is minimális papírmunkára van szükséged, feltéve ha nem a könyvelőn spórolsz.


Ravaszságot, problémamegoldó készséget, üzletérzéket, folyamatos tanulás iránti elköteleződést sem lehet kitanulni.


És akkor nem beszéltem az ötlet/kimagasló tudás faktorról semmit.


Remélem sikerül neki tanácsot adnotok, hogyan lesz sikeres vállalkozó, hátha más látja benne a potenciált.


I'm out.

2018. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
12 Baromi magas lovon ülsz, csak azt nem értem mire? mert ordít az írásodból hogy tolták alád a dolgokat, és lila gőződ nincs arról, hogy a nulláról hogy kell felállítani,segitség nélkül, beüzemelni és működtetni egy céget.
2018. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

"Meg nem úgy van, hogy mindegyik részleghez elvárnak általában 2-10 év tapasztalatot?"


"Akkor ha 30-60 éves korban keres az ember a legtöbbet, akkor nem érdemes minden huszonévesnek minél több hitelt felvennie, hogy ne maradjon szinte szűz meg járjon neki nem tetsző lányokkal 10 esztendőn keresztül?"


Nem látjátok, hogy esélye sincs? :D És engem oktatnak ki:D

2018. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%

14 Te felállítottál már nulláról minden segitség néálkül céget, egyedül? 0 Ft-ról?


Nos?


Én igen. Én eltudom mondani.

2018. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%

16 + Sőt tovább megyek, egy másik totál káoszs céget, ismét felhúzni nyereségessé tenni, abszolút vesztes helyzetből. dupla bevételre te? Én igen.


Jah és nem tanultam vállalati managementet:D

és Közgázt se végeztem, mégis volt aki mondta, hogy simán tudok annyit amennyit ő tanult 5 év alatt. Pedig én nem tanultam, nem volt hátszelem, nem kellett senkinek csúszit nyokmni a markába.

2018. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ha igaz lenne amit mondasz, akkor ennél sokkal racionálisabb lenne a hozzáállásod.


A kedvesség meg cukiság nem tett még senkit tehetőssé, gyanítom ilyen nettó 250-es vállalkozó lehetsz, azért kompenzálsz itt. Megmondom szemre :-)


De ha bevételt akarsz összemérni, privátban megbeszélhetjük, ha már úgyis self-made millionaire vagy. :-)

2018. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Valami tuti nincs rendben az életeddel, itt várod a megerősítést másoktól. Egy vérbeli vállalkozó telibe sz*rja mások véleményét. Ehelyett kompenzálsz. :DD


1. Őszintén, mi köze van szerinted a menedzsmentnek, közgáznak a vállalkozáshoz? Az hogy a padban ülsz és magolod más hülyeségét, segít szerinted? A való életben talpon maradni?


2.Hozzájuk méred magad, mert ha nem másokhoz viszonyítod magad, akkor nincs visszacsatolás és az önbizalmad hiánya felszínre hozzá az önbecslés hiányát is.


Ezekre reagálhatnál, mert tényleg kíváncsi vagyok, mi hozza ki ezt belőled :-)

2018. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Amugy az "én"-nel kezdődő mondatok pszichológiájáról tudsz valamit? Hogy mit árulnak el az emberről? :-) Te mint nagy vállalatvezető, biztos tudsz erről is valami okosat :-)
2018. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

17+18 Anyus rossz lóra tettél:D Nem fog neked összejönni...


Én fel tudok mutatni dolgokat, neked meg annyi van, hogy mivel magadból indulsz ki hazugsággal vádolsz, pedig én nem nem hazudok. De te igen:D

2018. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!