Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » MLM ből melyiket érdemesebb,...

MLM ből melyiket érdemesebb, Nu skin, Farmasi vagy Amway?

Figyelt kérdés
Tudom, alapjáraton sok rossz vélemény van ezekről, most leginkább olyan vélemény érdekelne aki legalább egyet ki is próbált. A Nu skin tetszik de nagyon drágák a cuccok, nehezen viszik. A Farmasi sem rossz de kicsit mintha tul olcsó lenne
2018. okt. 17. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy Amway-es ismerősöm van, nem ebből él. 1 évig pörgött, aztán feladta, mert nem ment.


A másik kettőt nem ismerem. Forever Living Products-ból él 2 ismerősöm, nem rosszul. Mondjuk ők 10+ éve csinálják.

2018. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Én egy másikban dolgozok, ami megéri :)
2018. okt. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Marika731 válasza:
65%
Szia. Én a farmasival foglalkozok, és megéri! Persze dolgozni kell vele, mint minden mással is! A termékei pedig attól hohy olcsók, nagyon is szuperek!
2019. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
47%

Szia. Én az Amwayban dolgozom.

Azt mondom, hogy a maga módján, mindegyik jó. Mindegyik hatásos. MLM rendszert nagyon sokan keverik és nincsenek tisztában az erejével. Köpkölődnej, mocskolódnak, le balekoznak. Mai napig kapom az ívet. 😊

Mindez, a fordítotját hozza ki belöllem.

Sokan feladják, és közlik, nem megy. Azt elfelejtik, hogy mik azok a dolgok amiket nem tettek meg.

Beleül egy kocsiba, és várja, hogy száguldjon, de az autó áll egyhelyben. Kiszáll, mert szar a kocsi. Nem szar az, csupán a motort nem indította be. 😊

Az élet egy küzdelem. Akarat visz előre előre visz, bármivel is foglalkozz. Ha nincs akaratod, semmi nem fogja hozni a kívánt eredményt és feladod.

2019. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!