Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozó vagyok. Egy...

Egyéni vállalkozó vagyok. Egy kis vegyesboltot üzemeltetek. Bőviteni szeretném hentesárú értékesítésével is. Mik a tárgyi feltételei? Mik a személyi feltételek? Milyen engedélyek szükségesek elképzeléseim megvalósításához?

Figyelt kérdés
Hogyan vágjak bele? Mivel kezdjem? Hol tudom kiválltani az engedélyeket?Komoly szaktanácsadásra lenne szükségem!
2010. jún. 24. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán komoly és értelmes válaszokat szeretnél kapni, lehet nem itt kéne próbálkoznod...:D
2010. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok hozzáértő, de ahol dolgoztam és árultak tőkehúst is, ott mindig volt egy külön mélyhűtő helység, ahol a tőkehúsokat tárolták.

Gondolom, tudod mire gondolok.

2010. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
+gondolod, mire gondolok:))
2010. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommentet!


Várom a további segítségeket

2010. jún. 25. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakhatósági engedélyeket kell beszerezni! KÖJÁL, Állatorvos stb. és a fizikai feltételek megléte után kapsz engedélyt. Ja és a vállalkozási tevékenység bővítése a jegyzői kérelem.
2010. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen boltom van és ha teljesíted is a millio haccp követelményt akkor is évente megbírságolnak pár 100ezerrel!!!inkább felejtsed el a húst...

de például fizettem már 200.000-át mert két megrepedt csempe volt a falon!!!

2010. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!