Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek Magyarországon a...

Emerrr kérdése:

Szerintetek Magyarországon a hálózaépítéssel (network marketing) mennyire lehet hatékonyan keresni?

Figyelt kérdés
Vannak pozitív tapasztalatok?

2019. jan. 5. 19:47
1 2
 11/12 anonim válasza:

Sziasztok! Látom tavaly érkezett az utólsó válasz, de azért leírom a véleményem. Én termékalapú hálózatépítéssel foglalkozom és jól keresek vele, hozzáteszem hogy a családom egy ideje már ezzel foglalkozott és segítettek elindulni.

Előtte alkalmazott voltam, és azzal párhuzamosan csináltam, amíg nem kerestem annyit hogy főállás legyen. Most 3x annyit keresek, mint alkalmazottként. Van aki 2-3 hónap alatt az alkalmazotti fizetésének a felét tudja keresni ez változó.

Szerintem ami kell hozzá: elhivatottság, érdeklődés az adott termékek iránt: itt pl egészség, és környezetvédelem, ez nagyon fontos, ha dohányzol és el vagy hízva nem leszel hiteles.

És szerintem fontos a széles ismeretségi kör, mert ez nyilván az barátok egy rétegét érdekelheti de lesz akit hidegen hagy. Tudni kell kezdeményezni, fontos hogy legyen önbizalmad, ha nincs egy idő után ha ezt csinálod kifejlődik. Én sokat fejlődtem mióta itt vagyok főállásban.

Remélem hasznos volt és valaki elolvassa, ha pedig érdekel hogy mivel foglalkozom, szivesen segítek.

2020. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolso mondatod egyértelműen a piac szűkülésre utal.Aki elért valamit az nem ajánlgat olyat amiből neki haszna van, hanem elvan a maga eredményeivel abból megél nehezebb időkben is. Egy évvel később szólsz hozzá egy random fórumon és van szabad kapacitásod. Jön a recesszió a kiadásokat az eddigiekhez képest sokan jobban átgondolják. Nem a kenyér lesz az utolsó az mlm termek meg az első a kiadások sorában.Ez is egy fejlődési lehetőség ugyanakkor hogy főállású vállalkozóként hogy tudod majd elkerülni a csökkenő forgalom és bevétel ellenére a vállalkozás megszűnését. 😁
2020. márc. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!