Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen otthon végezhető...

Milyen otthon végezhető munkák vannak? Amikből meg lehet élni?

Figyelt kérdés

Nem MLM-re gondolok.

Imádok itthon lenni és magam beosztani az időm (egyetemista vagyok).

Dolgozgatok, de még a 8 óra munkát is utalom, úgy szeretném, ha itthonról tudnék egyszer majd dolgozni.

Mit érdemes tanulnom vagy csinálnom, hogy tudjak itthonról dolgozni? Ha néha be kell járni oké, de nem szeretnék heti 5 nap.

Esetleg saját vállalkozás?


2019. márc. 22. 17:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Gondolkozom egyetem után valamilyen fejlesztői tanfolyamon, megtanulni programozni vagy grafikai munkákat végezni? Ezekre elég okj tanfolyam, vagy mindenképp egyetem kell? Nem sok állami félévem van már sajnos
2019. márc. 22. 17:50
 2/8 A kérdező kommentje:

Szóval nem végzettség nélkül várom, hogy otthonról dolgozhassak, hanem ötleteket kérnék, hogy mit érdemes tanulnom, amivel lehet otthon végezhető munkám?

Amikor egyetemre jelentkeztem 4 éve, akkor ezen nem gondolkoztam, egy percet sem dolgoztam akkor még.

Azóta jöttem rá, hogy ez a 8-16-ig bejárós munka nem nekem való, hatékonyabb vagyok itthonról pizsamàban.

2019. márc. 22. 17:53
 3/8 Szecessziós Vájling ***** válasza:
83%
Naponta 2 tucatszor kerül kiírásra a mit lehet otthonról dolgozni kérdés, nyugodtan használd a keresőt.
2019. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

és mégis, milyen egyetemista vagy? minek készülsz? mit tanulsz? miért nem abban mélyedsz el? nem a pizsamában otthon lötyögés az élet lényege, hanem hogy megtaláld az utadat, ami érdekel, amiben magas szintre jutsz, amiben fejleszted magad- és mellesleg pénzt is keresel.

"Akinek nem érdeke, hogy remeket csináljon, rabszolga, akár magányosok, akár az állam piramisát építi."

-írja Németh László,

és tegyük hozzá, hogy boldogtalan, keserű rabszolga. Otthon, pizsamában is.


p.s. az előző hozzászólónak igen egzotikus nicknevet sikerült találni.

2019. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
cad programok
2019. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
A vállalkozást ajánlom, ez az igazi szabad időbeosztást biztosító tevékenység. Az ezerféle lehet, nyilván olyat érdemes tanulni, amire hosszú távon szükség lesz a piacon.
2019. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4# amit tanulok, azzal csak 2-3 műszakban tudok elhelyezkedni. De nem is szeretnék benne dolgozni, csak 18 évesen fogalmam se volt róla mit akarok. Most se sok, de egy fokkal többet éltem már, mint akkor.
2019. márc. 22. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen munka van, amit szecessziós épületben lehet végezni, mert az a kedvenc stílusom?

na kb. ennyi értelme van az ilyen kérdéseknek is.

2019. márc. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!