Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Áru beszerzése innen lehetséges?

Áru beszerzése innen lehetséges?

Figyelt kérdés
Itt sok termék megtalálható ami jelenleg is van az illatszer boltomban de persze párszáz forinttal olcsóbban mint ahogy én szerzem be!Ami egy boltnál sokat jelent!Hogy egy nagykerben drágább mint egy átlag webáruházban az már azért nem normális szerintem és le szeretném cserélni őket mégpedig a lookfantastic-ra ami londoni!Megtehetem azt hogy innen rendelem az Összes árut ami a boltban lenne?Vagy ha innen rendelem akkor max feketén csinálhatnám?
2019. ápr. 8. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig normális..A titok, hogy sem a nagyker sem a kiskerek nem hazai forrásból szerzik be a terméket, a legmagasabb áfával.
2019. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ha innen rendelem eladhatom legálisan?Az nem probléma hogy egy szó nincs rajta magyarul?Most egyébként azért kérdezem itt mert a könyvelőm elvileg a héten welnes-ezni van és csak a jövőhéten tud választ adni!
2019. ápr. 9. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A forgalmazás már más kérdés, de szerintem a könyvelőd sem fogja fejből vágni a címkézési kötelező tartalmi elemeket. :-) Ettől függetlenül kell a magyar nyelvű tájékoztató és címkézés, aminek vannak kötelező elemei.
2019. ápr. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem csak az élelmiszereknél van így?És mint a Müllerben vannak azok a címkék (mert ugye német termékeket forgalmaz) olyanokat hogyan csinálnak?Ha minden termékemből egyet elviszek egy fordítóirodába és lefordítják nekem majd legyártatom a címkéket és ráragasztom akkor rendjén van minden?Vag yennek is vannak szabályai?
2019. ápr. 10. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!