Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe éri meg befektetni,...

Mibe éri meg befektetni, milyen vállalkozást csinaljak?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyed-en vagyok, és nem szeretnék visszamenni boltba vagy esetleg gyárba majd dolgozni. Mennyi pénz kéne egy itthon indított vállalkozashoz?

Gondolom attól is függ, hogy miről lenne szó. Ez a másik. Fogalmam sincs. Valami kreatívkodós dologra gondoltam. (Ahol emberek egyedi megrendeléseire tudnék saját készítésű dolgokat csinálni pl.) De konkrét ötletem még nincs, de szépérzékem, kézügyességem,kreativitásom van, és az ilyesmi dolgok érdekelnek, tehát ebben gondolkodom. Szerintetek? Az állam amúgy ad valami támogatást ha jól tudom, kezdő kisvállalkozashoz?( Bocsi, ha tévedek!)

Amúgy nem ebből szeretnék meggazdagodni,(férjem nagyon jól keres, tehát nem baj az se ha csak havi 200at keresnék ezzel) csak valami olyasmit szeretnék csinálni, amit szeretek. És így nem kéne függenem beosztástól stb, főleg gyerek/gyerekek mellett.


2019. ápr. 10. 17:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

A kérdezőnek:

Az, hogy saját bevallásod szerint fogalmad sincs, hogy mibe kéne kezdeni, már eldöntötte, hogy neked most nem kell vállalkoznod.

Először találd meg azt a tevékenységet, amit jobban tudsz csinálni, mint mások és utána lehet gondolkodni vállalkozásban.

2019. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs ötleted akkor nincs is kérdés.
2019. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!