Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy kezdjek neki egy vállalko...

Hogy kezdjek neki egy vállalkozásnak? Szerintetek működne egy egyedi ruhákkal foglalkozó, a vásárló által megadott méretekre személyreszabottan szakosodott webshop? Ilyen támogatás létezik?

Figyelt kérdés
Szeretnék idén belevágni egy ilyen üzletbe, ahol általam készített ruhákat lehetne megrendelni, úgy, hogy én készítem el, a megrendelő által megadott méretek szerint. Nem tudom létezik e, ilyen vállalkozásra támogatás, azt sem hogy hol igényelhetem, hogy kezdhetek neki.

2019. jún. 6. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Életképtelen ötlet!

Az egyedi ruhákat többször is próbálják a megrendelők a készítés folyamata alatt, hogy valóban jól álljon rajtuk mondjuk egy estélyi. Webshopnál ez kivitelezhetetlen.

2019. jún. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még meg sincs a vállalkozás de már a támogatás kell... :D
2019. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocs, 50. Elírtam
2019. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy ruhát minimum kétszer próbára kell állítani.

Az alapján, hogy valaki bemondja, hogy hányas ruhát hord, milyen magas meg hány kiló (ezen kívül nem tudják a saját adataikat az emberek) nem fogsz tudni rendesen méretre varrni.

2021. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!