Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Én arra vagyok kíváncsi, hogy...

Ivett Rédling-Gajdár kérdése:

Én arra vagyok kíváncsi, hogy találkoztatok-e már online hálózatépítéssel?

Figyelt kérdés

A tisztánlátás érdekében csatolok egy bejegyzést, ami arról szól, hogy mi az, amit sokan annak hisznek, és mi az, ami valóban az online mlm-hez tartozik.


Kérném, hogy csak ezután kerüljön megválaszolásra a kérdésem.


Köszönöm :)


[link]



2019. júl. 17. 23:46
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

"A jutalék meg az árrés két, egymással össze nem hasonlítható, s egymásra nem is hasonlító dolog."


Ez igaz.

Viszont, ha valaki olyan szinten van pl, ahol nagyker áron jut a termékhez, a szomszédjának meg csak egy termék kell, amit nem tud megvenni közvetlen a cégtől, mert nem éri el a minimális rendelési összeget, akkor a nagykeres kisker áron adja a szomszédnak, árréssel. Ami a nagykeres zsebébe kúszik egyből

2019. júl. 19. 21:14
 32/33 xswerdy ***** válasza:
100%
ennek a cégnek pár hónapja folyamatosan jönnek a reklámjai a facebookon. Átnéztem az anyagot, nem teljes részletességgel, az 1 órányi video megnézésére nincs időm. Mindenesetre az nem derült ki, hogy mi a termék. Az igen, hogy beléphetek féláron kb. 100.000 ft-ért, amiért kapok (szerintük) milliós értékű oktatást, meg a lehetőségét, hogy innentől én is hirdessek, és behozzak magam alá embereket. De szó nincs a termékről. Ez pedig erősen pilótajáték gyanús. Egyike a sok-sok MLM-nek, amikben elsikkad a termék, a lényeg csak a hálózatépítés. Az pedig pilótajáték. Valaki fent azt írta, hogy ez legális pilótajáték. Nem, ez nem legális. Ehhez képest lényegtelen különbség, hogy most nem az ismerőseidet szervezed be magad alá, hanem a hirdetések útján vad idegeneket.
2019. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

"Mindenesetre az nem derült ki, hogy mi a termék."


Gyümölcs és zöldség sűrítmények.

2019. júl. 20. 18:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!