Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a jelenségről? A többi lent!

Figyelt kérdés

- Ne általánosítsál nem minden nő pénzéhes, de nehogy már kevesebbet keressen a pasi mint én.


VS


- Még jó, hogy nem szülök olyannak akinek nincs lakása, autója és pénze. Ki fog eltartani a terhesség, gyes és gyed alatt???



Szerintetek a nőkben miért van ez a kettősség, hogy fel vannak háborodva, ha pénzéhesnek és érdeknek nevezed jogosan, és jön a védekezés, hogy ez általánosítás, incel vagy.


Majd aztán elő bújuk a persze, hogy számít a pénz és persze, hogy nem állok össze csóró pasival és nem szülök neki gyereket.


Ugyanakkor jön az újabb ellentmondás, hogy a nők csak érzelmi alapon képesek szexelni és együtt lenni valakivel, miközben tele van az ország hivatásos, fél hivatásos prostikkal és kitartott nőkkel meg érdek nőkkel.


Mi a véleményed erről a felfogásról?


Elsősorban hímneműek válaszát várom!!



febr. 29. 11:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/118 anonim ***** válasza:
81%

#7

A kisfiunk most tanul járni már 2 30 ezres cipőt kellett vennem. Nagyon gyorsan kinőtte az elsőt. És de ennyiért kell. Mert nem mindegy hogy pár ezer ftos pepcos szarban tanul meg vagy egy normálisban. Az első cipőknél nagyon fontos hogy minőségi legyen,normális talpbetéttel amit az ő lába formál ki. Különben lesz lúdtalp meg rossz járás ( pl tesómnak aki úgy jár hogy a lába befelé megy közben).

Ezen felül nekem tápszeres volt a fiam. Havonta 40 ezer volt a tápszer, 20 a dévény tornász ahova ha nem visszük nem tud hason lenni nem tud kúszni forogni, nem tud semmit csinálni mert az összes izma levan tapadva. Egy betegség 10 ezer. Terhesség alatt a fogaim gajra mentek havonta 20-30 ezer volt jópár hónapig hogy megcsináltassam ugyanis tb alapon ki akarták huzni le se szarták őket. Ha ezt nézem egy csak havi 80 ezer. Még nem ettünk, nem fizettünk lakáshitelt, se számlákat. A babák gyorsan nőnek a ruha se olcsó. Szóval a gyedem annyira volt elég hogy a gyerek és saját költségeim kifizessem illetve megvegyem az ételt. A lakashitel, a számlák a programok a férjemre hárultak.

És az se utolsó dolog hogy tudjunk félretenni. Mert ha történik egy lábtörés igenis kell hogy legyen félretett pénzünk hiszen egy fizu szinte teljesen kimarad.

Számomra az is fontos volt hogy a gyerekkel tudjak lenni addig amíg oviba nem megy. Tehát 2-3 éves koráig én havi 30 000 ftpt kapok ami szarra se elég. De a gyereknek ez a legegéstségesebb fejlődés szempontjából.

Szóval bárki bármit mond igenis fontos egy családalapításnál hogy a férfi keressen annyit hogy eltudja tartani a családját. Hiszen a nő van otthon a gyerekkel nem ő dplgozik.


Anyagiasság? Nem gondolnám csupán átgondoltság.


Ahogy gyerek előtt se volt az anyagiasság hogy elvártam ismerkedésnél hogy a párom kb annyit keressen mint én. Hiszen nem akartam lejebb adni az igényeimből mert egy másik felet is elkell félig tartanom.

febr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/118 A kérdező kommentje:

2#-es


Én viszont ismerek ilyen nőket és én magam is találkoztam sok ilyennel az ismerkedés során.


Az, hogy te nem ismersz ilyet az kizárja, hogy sok ilyen nő van, nem!!!!


Nem járkálok prostikhoz.

febr. 29. 13:43
 13/118 anonim ***** válasza:
70%

7: de egy db gyesből nemcsak akkor nem tudnak eltartani egy gyereket, ha drága cuccokat vesznek neki, hanem akkor, ha simán nem száraz kenyéren és vízen akarják tartani gedvában. Be kell vásárolni a baba-, gyerekápolási szereket, normális minőségű babakocsit vagy hordozót, kellemes minőségű ruhákat... ha anyu nem tud szoptatni, akkor normális tápszert (nem ám pálinkás kenyeret, mint a gombásp...jú Mari néni), bölcsőt / járókát, cumit, cumisüveget... azért nem árt, ha van 1-2 játék és készgéfejlesztő cucc is.


Kisebb gyerekeknél meg azért el kell vinni programokra, ha rendesen akarja szocializáltatni és nem akarja, hogy egy műveletlen proli tuskó legyen belőle, nagyon gyorsan kinövik a cuccaikat, óvodai beszoktatáshoz is kell egy rakat dolog, suliban is...

febr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/118 A kérdező kommentje:

3#


"Nem mindegy, hogy magát akarja kitartatni valaki, vagy szeretne egy normális életszínvonalat, amit mondjuk magának már megteremtett (mert a nők többsége dolgozik, tetszik tudni), és nem akar ebből sokat engedni vagy sok mindenről lemondani."



De bezzeg amikor a pasi jóval jobban keres akkor karolja fel a szegény kis nőt aki se végzettségbe, se fizetésben nem tudja felvenni a versenyt..


Csak egy dologgal két mellel és egy puncival ami úgy van elő adva, hogy keményen dolgozó nő aki ésszel érte el mind azt ami van.



"gyerekvállalásról van szó, akkor még a segédmunkás sem akar a kölkével otthon maradni, mert jaj, akkor a Józsi haverom b...eránsnak fog hívni... akkor meg hogy tartsanak el egy gyereket, ha össz gyes van meg olyan fizu, ami az éhenhaláshoz éppen elég?"


Szépen kisarkítod megint.


Olyan gondolom nem fordulhat elő, hogy a nőnek és a pasinak is normális munkája van átlagos fizetéssel, de mondjuk a nő 20.000 30.000-re többet keres mert több tapasztalata van, vagy régebb óta van a cégnél vagy,a főnöke szereti.


Ilyen esetben is gondolom úgy véled, hogy bele kell rúgni a férfiba és le kell degradálni.


Fordított esetben persze nem..

Néha magadba nézhetnél.

febr. 29. 13:51
 15/118 A kérdező kommentje:

5# miért vagy ideges?


Igazság fóbia?

febr. 29. 13:52
 16/118 anonim ***** válasza:
96%

14: pont nem így gondolom. Én pl. voltam tartós, együttélős párkapcsolatban olyan férfivel, aki a felét nem kereste meg annak, amit én. De 1) nem fizikai munkás minimálbérrel próbálta meg eljátszani a császárt meg hisztizni azon, hogy márpedig ő megérdemli a családot, és miért nem akar a diplomás több százezres fizetésű nő vele lenni, 2) nem használt ki és nem tarttatta magát velem ki, hanem magát el tudta látni anyagilag is, 3) pláne nem próbált meg hagyományos női szerepeket rám erőltetni.

Én azokat az eseteket ítélem el, amikor egy nő tudja, milyen életszínvonalat akar, ő magának megteremti, és nem jön össze olyan férfival, aki ebből csak elvesz, aztán a kikosarazott férfi hisztériázik azon, hogy pedig ő lett volna a tökéletes Mr. Right.


Az meg megint más kérdés, ha 2en összejönnek úgy, hogy az egyik csilliomos, a másik csóró, és egyiknek sincs ezzel semmi baja. Nemtől függetlenül. . A két hetero típusú felállás között annyi a különbség ilyen esetben, hogy legtöbbször a nőtől van elvárva a gyerekkel otthon maradás, az meg akkor nyilván szerencsésebb, ha a két fél közül a férfinek van zsíros állása... de erre megoldás lenne, ha a férfinak sem esne le az arangyűrű az ujjáról attól, hogy egy pár hónapig htb. Azzal van gond, ha vki nem hajlandó elfogadni, hogy a másiknak nem opció, jogosultnak érzi magát egy vadidegen szerelmére, és felszínes kutyázza.

febr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/118 A kérdező kommentje:

Nőnemű hozzászólók.


Magyarázzátok már el, hogy pl mikor ismerkedtek és mondjuk van 3 pasi a láthatáron.


A, B és C.


A- Nagyon jóképű és normális, de szegény családba született. Keményen dolgozik, szorgalmas.

A szülei nagy hitelt vettek fel és azt fizeti az egész család, ezért szegénynek nincs esélye a közeljövőben arra, hogy sok pénze lesz.


B - Átlagos családban nőtt fel ő is jóképű, de nem töri magát túlságosan, hogy többet dolgozzon. Kicsit lusta kb Albérletben lakik és majd megörökli a nagymamálya lakásának a felét ami 20 milla lesz. 270.000ft keres. Fix fizetése van és túlórára nincsen lehetősége.


C - Teljesen átlagos kinézet, jó humor. Szerencsés mert a nagyszülők hagyták rá egy 4 szobás lakást. Mivel a,szülei támogatták ezért el tudott végezni egy főiskolát és van nyelvizsgája is amit szintén a szülök szponzoráltak.


Ti már szeretnétek családot alapítani egy számotokra megfelelő férfival.


Ez a három férfi A, B és C jelzi neked, hogy komolyak a szándékai, nagyon tetszel neki és szeretne veled együtt élni.


Melyiket választanád és miért?

febr. 29. 14:14
 18/118 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem megint min megy a hiszti. Mindenki azt vár el amit akar még magyarázni sem kell miért. Maximum egyedül marad az elvárásaival.


Nekem mint nő elvárásom hogy a páromkeressen annyit megközelítőleg mint én. Ennyi.


Ismerek olyan férfit aki szintén elvárja ezt.


Nincs is ezzel baj.


És nem nem kell sajnálni se szegény férfiakat akik nem tudják ezt megugrani se szegény nőket. Egyszerűen csak el kell fogadni hogy nem egymást keresik.

febr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/118 A kérdező kommentje:

16#


"Én azokat az eseteket ítélem el, amikor egy nő tudja, milyen életszínvonalat akar, ő magának megteremti, és nem jön össze olyan férfival, aki ebből csak elvesz, aztán a kikosarazott férfi hisztériázik azon, hogy pedig ő lett volna a tökéletes Mr. Right."


🤣🤣🤣


Milyen kár, hogy ez a való életben többnyire nem így működik. A nők többsége álom világban él és arról ábrándoznak, hogy egy nap egy jóképű, milliárdos üzletember be fog kopogtatni az ajtón és el kezd udvarolni nekik. Kitalálja a gondolataikat, megnevetteti őket és persze emellett nagyvonalú is lesz a nővel. Magyarul a nőnek ne kelljen erőfeszítéseket tennie. "Micsoda nő" című film nem véletlenül olyan népszerű Magyarországon. A nők többsége erre vár, hogy amit a fejében elképzelt az majd egy nap váljon valóra.


Ha a pasi nem illik bele abba a képbe amit a nő elképzelt akkor lekoccoltatja a pasit.


Nekem volt több negatív élményem is munkahelyen mikor a kolléganő kinézett magának, de én nem akartam semmit tőle. Ezt nem bírta,elviselni és próbálta pokollá tenni az életemet.



" Az meg megint más kérdés, ha 2en összejönnek úgy, hogy az egyik csilliomos, a másik csóró, és egyiknek sincs ezzel semmi baja. Nemtől függetlenül. "


Ez az esetek 99%-ban a Pasi a milliárdos aki felkarolja a nőt.

Jómagam egyetlen egy olyan párról nem tudok ahol a nő mondjuk 10x annyit keres mint a pasi és még is együtt van a pasival. Kivéve ha prosti és ő keresi a pénzt a pasi meg csak döglik otthon és terorizálja a nőt.


"Azzal van gond, ha vki nem hajlandó elfogadni, hogy a másiknak nem opció, jogosultnak érzi magát egy vadidegen szerelmére, és felszínes kutyázza."


Nem, azzal van a gond, hogy sok nő felsőbbrendűnek érzi magát és azt mondja, hogy neki ez és ez jár és ilyenkor kiteszi a cicit, popsit és addig kelleti magát amíg nem talál egy olyat aki fizet neki mindent amit ő elképzelt. Ha ilyet nem talál akkor azzal fog maradni akiből a legtöbb hasznot tudja húzni. Aki a legjobb körülményeket tudja biztosítani neki ami = Érdek felfogás.


Ezért van az amikor A tól rohan B-hez legekszik B-vel, de mivel B nem milliomos, de akkor jól jött mikor nem volt hová menni és kellett a támasz rohanás C-hez.


Na ez a nagyon gáz!!!!!!

febr. 29. 14:36
 20/118 anonim ***** válasza:
96%
Az nem pénzéhesség, ha nem akar éhenhalni valaki.
febr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!