Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok egy kis biztatást? 13...

Adnátok egy kis biztatást? 13 napos fogyi ma indult! Kivel csinálhatom?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el egy 13 napos anyagcserediétát, és örömmel közlöm, hogy túlvagyok az első napon!!! Már csak 12 nap van hátra! :-))) Simán jól fog jönni az a 8-10 kiló, amit ígér, úgyhogy ezt tartom szem előtt, és így ki fogom bírni. De nagyon nehéz!


Induló adataim: 158 cm és 62 kiló


A diétáról a link:


[link]


Ez lenne az a bizonyos. Kinyomtattam, bevásároltam az első 7 napra, a hátlapra felírtam a kezdősúlyt, és azokat a kajákat, amikkel a végén megjutalmazom magam, mert azt írja, hogy már nem hízom vissza a kilókat normál étkezés mellett, és azóta éhezek. De megéri! Tömöm magam ásványvízzel, az is telíti a gyomrot.


Ki csatlakozna hozzám? Minden nap írni fogom, hogy hol tartok. Kilenckor ettem meg a vacsorámat, a marhahusit magában, azóta szivattyúzom az ásványvizet, mondhatni rákötöttem magam a palackra. :-))


26 éves csajszi :-))


2011. szept. 23. 21:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/190 anonim ***** válasza:
100%

Kedves,

mennyi idő alatt híztad fel a 10 kilót? Ugye nem 13 nap volt...?

Ostobaság, amit csinálsz, de hát ki-ki ott szúrja el az életét, ahol akarja.

2011. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/190 A kérdező kommentje:
Hát 5-öt 1 hónap alatt sajnos... Ekkor jöttem rá, hogy ácsi, mert lufi leszek, és gyütt a diéta :-))
2011. szept. 23. 22:28
 13/190 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy 2 évig egyedül laktam, persze, hogy amit magamnak kellett megfőznöm, attól inkább fogytam :-)) Tettem én az evésre, inkább nem ettem. Most meg harmadik hónapja anyunál lakom, és hááááát... ugyebár anyu főztje :-)) nem lehet nem hízni a sok földi jótól, amit Ő ad :-))) De most majd okosan, csak teljen le még ez a 12 nap kínzás :-))
2011. szept. 23. 22:41
 14/190 anonim ***** válasza:
100%

ez a diéta tényleg működik



olyan gyomorfekélyed lesz, hogy nem fogsz tudni enni, tehát nem hízol vissza XD

2011. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/190 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy milyen az ember! Most veszem észre magamat, hogy amikor egyedül laktam, akkor is simán voltak ugyanilyen napok, hogy nem ettem, vagy alig. Most bezzeg nehéz kibírni :-))) mert tudatában vagyok, hogy fogyókúráról van szó és nem szabad. A tiltott gyümölcs! Na meg persze már a sok itthon finomság után is nehéz visszaállni.
2011. szept. 23. 22:45
 16/190 A kérdező kommentje:
Hú, utolsó! Ez azért kemény lenne.
2011. szept. 23. 22:45
 17/190 A kérdező kommentje:
Na de most csak én vagyok ilyen hülye, hogy csinálom? Állítólag sokan csinálták már, ott vannak alatta a hozzászólások. Vagy azok kamuk lennének? Én nem hiszem.
2011. szept. 23. 22:47
 18/190 anonim ***** válasza:
100%
nyuszifül, az interneten bizonyító erejű fotók vannak a reptoidokról és a Nagylábról, sőt még a loch ness-i szörnyről is ;)
2011. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/190 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kamu lenne? Elkettyent nyuszifül vagyok most...
2011. szept. 23. 22:49
 20/190 anonim ***** válasza:
77%
Első vagyok: kamu! és írtam,hogy lök egy privit segítek neked:) hasonló adatokkal egy hete fogyózok és már látszik eredmény(nagyon pici jó megfigyelőképesség kell hozzá)
2011. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!