Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Van ebből kiút?...

Mit tehetnék? Van ebből kiút? Gyűlölöm a lányomat.

Figyelt kérdés

Gyerekfejjel, 15 évesen lettem terhes. Tudom, hogy hatalmas felelőtlenség volt. Nem szerettem volna megtartani a lányom de a szüleim rábeszéltek hogy az lesz a legjobb ha megszülöm. 18 éves koromig gyakorlatilag anyuék nevelték, két éve azonban közölték hogy az én felelősségem most már.

Én azonban képtelen vagyok szeretni őt. Amióta terhes lettem, meg vagyok bélyegezve. Terhesen állandóan gúnyoltak. Ha megismerkedek egy korombelivel és szóba kerül hogy van egy gyerekem úgy néznek rám mint egy utcalányra. Pedig direkt nem is mondom hogy hány évesen szültem. Férfiakkal nem tudok ismerkedni mert senki nem akar ennyi idősen egy gyereket a nyakába.

Tudom én hogy felelőtlen voltam de tényleg egész életemben bűnhődnöm kell emiatt? Szerettem volna továbbtanulni mint a többiek. Most szar munkát végzek szar fizetésért. Szerettem volna eljárni szórakozni. Férjhez menni. Akkor gyereket vállalni amikor készen állok rá. Úgy érzem olyan börtönben élek amiből élve már nem szabadulok. És valahányszor a lányomra nézek azt érzem hogy elvette az életem. :(


2015. júl. 14. 12:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/107 anonim ***** válasza:
8%

Ez gusztustalan dolog szánni tudlak csak!!!!! Az önzőségen kívül semmiről nincs itt szó!!!! Belehondoltál h a lányod érzi h nem úgy nézel rá??? Hányi tudnék ettől!!! 21 éves vagyok és úgy hozta a sors h a férjemmel a 4. babánkat várjuk.. Nagyon nehéz fizikailag de minden percét imádom éssoha senkiért nem adnám őket!! Buta vagy nagyon sőt... De ahogy elnézem neked a f...sz többet jelent mindennél! Komolyan add örökbe a kislányt azt is kinézem belőledh bántalmaznád! Féreg vagy,vannak nők akiknek egyeltalán nem adatik meg egy gyermek s vannak olyanok mint TE akiknek minden többet jelent az életnél akibenne fejlődött neki szépült őt szerette imádta függetlenül attól h sajnos milyen anyja van

..

2016. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/107 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan mondom, a meddő nőket ki kéne tiltani erről a fórumról, mert mindenhova odasírjátok ezt a "bezzeg nekem nem lehet gyerekem" szöveget. Tudjuk, hogy rossz. Megértjük. De attól, hogy rugdosol másokat, még nem lesz gyereked. Érdekes módon ahol az abortuszos nőkre kattantok rá, ott sem azzal jöttök, hogy "add nekem örökbe, én felnevelem", hanem azzal, hogy "dögölj meg te büdös k... hogy teherbe mertél esni". Fogadd el, hogy attól, hogy neked problémád van, attól még másnak lehet más problémája.
2016. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/107 anonim ***** válasza:
88%
Na az előbbit nem ide akartam, hanem egy másik hasonló kirohanáshoz, csak eltévesztettem a böngészőfület, de te is megéred a pénzed 21 évesen négygyerekesként... és még a kérdezőnek jelent túl sokat a f..sz? :D
2016. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/107 anonim ***** válasza:
94%
Mi lett veletek, Kerdezo? Szornyu kommenteket (is) kaptal :(
2016. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/107 anonim ***** válasza:
80%
Sajnalom a kerdezot, hogy idejon tanacsot kerni es a sok kreten ahelyett, hogy pozitiv tanacsokat adna, belerugnak szegenybe megegyet. Elso korben en is csak javasolni tudnam a pszichologust, es hogy a kislany tovabbra is az edesanyjaval tudjon nevelkedni, mert akarhogyis nezzuk, muszaj felnvelned, add be bentlakasos oviba kesobb suliba. Hetfotol pentekig bent van, hetvegen meg veled. Ahogy egyre no es hetvegere alig varja, hogy az anyukajaval lehessen, orommel fogja megmutogatni neked a kis a rajzait, elmeseli, hogy milyen volt a hete stb. Kozben, ha heti rendszeresseggel vagy hetente tobbszor is ellatogatsz a pszichologushoz, szerintem van eselyed arra, hogy megszeresd a kislanyodat. Legalabbis remenykedek benne. Ertheto, hogy hianyzik neked a szabadsag. Igy lesz egy kis szabadsagod is (annak ellenere, hogy nem igy kellene lennie), es lesz egy hetveged, ahol igenis meg kell mutatnod, hogy te bizony anya vagy. Szepen lassan szoktasd magad hozza.  Az en tortenetem kb annyi, ami hasonlo ehhez, hogy parommal szerettunk volna majd egyszer picibabat, de almunkban nem gondoltuk volna, hogy ilyen hamar ossze is jon. Akkoriban egy helyen dolgoztunk, es mind a kettonket elkuldtek leepites miatt. Remenytelen volt minden. Szulokre sem szamithattunk. Se az o reszerol, se az en reszemrol. Lekoltoztunk videkre, pestrol, mert ott volt megfizethetobb alberlet, s neki munka. Iszonyat nehez volt. Es neha meg ma is nehez. Amikor a kialvatlansag miatt, a folytonos stressz miatt mikor sir a baba es legszivesebben megszunnel letezni... A pszichologussal folytatott beszelgetesek meghoztak hatasat (egy honap volt osszvissz, heti 3 alkalom.) megtanultam a legrosszabban is a legjobbat meglatni. Megtanultam kezelni az indulatossagomat, es legyurtem a gyermekem irant erzett nehai gyuloletemet, amit akkor ereztem, mikor az oruletbe kergetett a sirasaval. Most halkan szuszog a mellkasomon, bal kezevel a nyakamat karolja, es ugyerzem en vagyok az egyik legboldogabb anyuka, annak ellenere, hogy kismillio mas negativ dolog vesz korbe. Kitartast kivanok, es remenykedek benne, hogy a kis hercegnodet nem dobod el magad mellol. Ha szabad 'kernem' toreked arra, hogy amit neked nem sikerult megvalositanod a eletedben, az neki sikeruljon. Es nem utolso sorban, te, anyakent, vigyazz ra nagyon, nehogy o is abba a hibaba essen, amibe te. Ha meg megis megtortenne, a sajat 'karodon' tanulva tudni fogod, hogy nem szabad egy gyermekre gyermeket eroltetni. Vigyazzatok magatokra!
2016. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/107 anonim ***** válasza:
63%

#105, mivel lassan másfél éves ez a kérdés, így vagy úgy, de már rég eldőlt. Ezért nem kérek moderálást a #101-be idepottyantott anyagcseretermékkel szemben se, mert az is több mint 1 évvel a kérdés után született, tehát ártani már nem tudott vele az elkövetője, legfeljebb önmagát lejáratni.

Szóval csak abban reménykedem - mint aki anno is elég sokszor hozzászólt - hogy a Kérdezőnek sikerült valahogy egy az akkorinál jobb helyzetbe, állapotba jutni már.

2016. dec. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/107 anonim ***** válasza:
37%
.
2019. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!