Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Van ebből kiút?...

Mit tehetnék? Van ebből kiút? Gyűlölöm a lányomat.

Figyelt kérdés

Gyerekfejjel, 15 évesen lettem terhes. Tudom, hogy hatalmas felelőtlenség volt. Nem szerettem volna megtartani a lányom de a szüleim rábeszéltek hogy az lesz a legjobb ha megszülöm. 18 éves koromig gyakorlatilag anyuék nevelték, két éve azonban közölték hogy az én felelősségem most már.

Én azonban képtelen vagyok szeretni őt. Amióta terhes lettem, meg vagyok bélyegezve. Terhesen állandóan gúnyoltak. Ha megismerkedek egy korombelivel és szóba kerül hogy van egy gyerekem úgy néznek rám mint egy utcalányra. Pedig direkt nem is mondom hogy hány évesen szültem. Férfiakkal nem tudok ismerkedni mert senki nem akar ennyi idősen egy gyereket a nyakába.

Tudom én hogy felelőtlen voltam de tényleg egész életemben bűnhődnöm kell emiatt? Szerettem volna továbbtanulni mint a többiek. Most szar munkát végzek szar fizetésért. Szerettem volna eljárni szórakozni. Férjhez menni. Akkor gyereket vállalni amikor készen állok rá. Úgy érzem olyan börtönben élek amiből élve már nem szabadulok. És valahányszor a lányomra nézek azt érzem hogy elvette az életem. :(


2015. júl. 14. 12:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 anonim ***** válasza:
8%
gyerek nélkül sem lenne értelmes életed mert képtelen vagy rá csak a rinyálás megy. Nem a gyerek hibája hogy tehetetlen vagy .
2015. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 anonim ***** válasza:
60%
Megkövetlek, igazad van. Gyeden vagyok, gyakorlatban nem használtam ezt a törvényt már, ezért mivel kicsit elborult az agyam a sok fröcsögéstől, hibáztam. Pedig egyébként tisztában vagyok a törvénnyel, de mindegy, a hiba, az hiba, elnézést kérek. A véleményem viszont ettől nem változott...
2015. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/107 anonim ***** válasza:
54%
Énis olyan korban szültem mint te, de felfogni nemtudom hogy lehet gyűlölni saját gyereked. Szerencsére nekem egyböl előjött az anyai ösztön. Én nagyon szeretem a kislányom. Az életem egy nagy rakás szar, kb mint a tied. De a gyerekemért bármit. 6 éves múlt az enyém.
2015. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/107 A kérdező kommentje:
Nem akartam vitát generálni. A kérdésemre választ kaptam. Köszönöm mindenkinek. Megpróbálom azt tenni ami a legokosabb.
2015. júl. 14. 17:39
 35/107 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, kérlek ne csinálj butaságot. :( Se magaddal, se a gyerekkel. Menj el pszichiáterhez kérlek.
2015. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 anonim ***** válasza:
2015. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 anonim ***** válasza:
4%
szóval megpróbálod vállalni a felelősséget és szeretni a gyereked?
2015. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/107 anonim ***** válasza:
68%

"Nem szerettem volna megtartani a lányom de a szüleim rábeszéltek hogy az lesz a legjobb ha megszülöm."


Én úgy látom, hogy jelen helyzetben nem a kérdező vállalt gyereket, hanem a szülei. Ő csak kihordta. Ha úgy lenne feltéve a kérdés, hogy egy lányra húszévesen rásózzák a szülei öt éve örökbefogadott gyerekét, akkor meg mindenki itt háborogna, hogy mennyire kitoltak vele.

2015. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 anonim ***** válasza:
18%
de szexelni azért szeretett....
2015. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/107 anonim ***** válasza:
79%

Igen, abból lesz a gyerek...már tudja, megköszönte az oktatást.

De a szülei nyomására szülte meg, pedig lett volna más lehetőség is. Az meg gonoszság, ugye? Legyen inkább így, hogy "edd meg amit főztél, kislányom", de annyi esze nem volt a nagyiéknak, hogy ez a lecke nem csak a lányuk életéről szól. Ez sokkal jobb...

2015. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!