Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Van ebből kiút?...

Mit tehetnék? Van ebből kiút? Gyűlölöm a lányomat.

Figyelt kérdés

Gyerekfejjel, 15 évesen lettem terhes. Tudom, hogy hatalmas felelőtlenség volt. Nem szerettem volna megtartani a lányom de a szüleim rábeszéltek hogy az lesz a legjobb ha megszülöm. 18 éves koromig gyakorlatilag anyuék nevelték, két éve azonban közölték hogy az én felelősségem most már.

Én azonban képtelen vagyok szeretni őt. Amióta terhes lettem, meg vagyok bélyegezve. Terhesen állandóan gúnyoltak. Ha megismerkedek egy korombelivel és szóba kerül hogy van egy gyerekem úgy néznek rám mint egy utcalányra. Pedig direkt nem is mondom hogy hány évesen szültem. Férfiakkal nem tudok ismerkedni mert senki nem akar ennyi idősen egy gyereket a nyakába.

Tudom én hogy felelőtlen voltam de tényleg egész életemben bűnhődnöm kell emiatt? Szerettem volna továbbtanulni mint a többiek. Most szar munkát végzek szar fizetésért. Szerettem volna eljárni szórakozni. Férjhez menni. Akkor gyereket vállalni amikor készen állok rá. Úgy érzem olyan börtönben élek amiből élve már nem szabadulok. És valahányszor a lányomra nézek azt érzem hogy elvette az életem. :(


2015. júl. 14. 12:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/107 anonim ***** válasza:
76%
A gyereked nem tehet semmiről. Arról sem, hogy felelőtlen voltál, arról sem, hogy megtartottad, és arról sem, hogy most őt utálod a saját magad hibái miatt. Én is pszichológust javasolnék első körben, mert változni nem fog a helyzet magától. A lányod már ott lesz mindig. A kérdés csak az, hogy te hogyan vagy hajlandó változtatni a hozzáállásodon és az életeden. Bőven ideje felnőnöd, sajnálom, hogy megbántad, de ilyen az élet. Vannak tettek, amiket nem lehet meg nem történtté tenni.
2015. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/107 anonim ***** válasza:
31%

Miért talán éhezik is az a gyerek? Mert ezt nem írta a Kérdező. Talán nincs ruhája? Mert ezt sem írta. Talán bántalmazzák? Mert ezt sem írta. Itt tanácsolták neki, hogy adja örökbe, jobb lesz a gyereknek. Egy 5 éves gyereknek jobb lesz, aki ismeri a családtagjait? Könyörgöm, nem egy újszülöttről beszélünk.

Igen, azért adná örökbe, mert gyűlöli. Na szép, szegény gyerek. Igen, nem szeretik, a nagyszülei is odadobták az anyjának, aki gyűlöli a gyereket.

Kérdező, a lányod vette el az életed? Nem, te veszed el az övét.

Amúgy a szüleid azért adták már oda a gyereket, mert nagykorú lettél, nem kell a gyereknek gyám. Ők csak addig vállalták gondolom, amíg fiatalkorú voltál. Undorító családod van és te is az vagy.

Ha a gyerek apjának a családja normális, akkor vegyék ők magukhoz a gyereket. Vagy nekik se kell szegény?

2015. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/107 anonim ***** válasza:
71%

"Kedves" 76%-os válaszoló! Őszintén remélem, hogy nincs gyereked, és férfi vagy, mert ha nőként, anyaként vagy ilyen érzéketlen, másba még a földön is 2x belerúgó, rosszindulatú, gonosz némber, akkor végtelenül sajnálom a gyerekeidet. Undorító vagy! Pontozz csak le nyugodtan, annyit érsz kb...


Kérdező! Sürgősen keress meg egy pszichológust, mert így a kislányod és a saját életed is tönkre teszed. Mindig van előre, és hidd el mindenből ki lehet hozni többet/jobbat, csak neked ez most szakember segítsége nélkül gyanítom, nem fog menni. Sajnálom! A szüleidnek meg üzenem, gratulálok nekik, így kell tönkretenni 2 életet, és bebizonyítani milyen semmirevaló szülők is egyszerre.

2015. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/107 anonim ***** válasza:
86%
A 9-es válaszoló 76%-osra gondoltam, nem a 11-este.
2015. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/107 anonim ***** válasza:
62%

9-es! Nem adnám örökbe 1 naposan sem, mert szeretem a gyerekeimet. :)

De nem rólam van szó, hanem a kérdezőről, aki történetesen nem szereti (ld. kérdés: "Gyűlölöm a lányomat."). Sokan akár nagyobb gyereket is örökbe fogadnának, és megkapná az alapvető szükségletének megfelelő szeretetet, amihez minden gyereknek joga van. Pontosan azért, mert nem tehet semmiről.

2015. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/107 anonim ***** válasza:
76%
itt egy jó pszichologus kell akivel ezt át tudod beszélni, megfejteni a dolgokat, akár a szüleiddel együtt!
2015. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/107 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, 8-asnek ment. 9-cel más a probléma. :)
2015. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/107 anonim ***** válasza:
37%
Lehet engem is lepontozni, de ugyanaz a véleményem, mint a kilencesnek. Az ilyen nőre nem lehet azt mondani, hogy anya. Egy egoista, lelketlen, gonosz nő vagy. A legkönnyebb a gyerekre fogni az elhibázott életedet. Saját magadat kéne okolnod, nem pedig a gyerekedet. Nem pszichológus kell ide, hanem fel kellene nőni és vállalni a gyerekedért a felelősséget. Ezer, meg ezer nő szül gyereket lányanyaként és mégis tanulnak, próbálnak előre jutni, tisztességgel, szeretetben nevelik a gyerekeiket. Nehogy már téged sajnáljunk. A gyerekedet sajnálom, akinek tönkreteszed a lelkét. Egy életre megnyomorítod a gyűlöleteddel. Pár év múlva majd azért írogatsz ide, mert nem érted, miért lett lelki nyomorék a gyereked és miért mondja neked, hogy utál.
2015. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/107 anonim ***** válasza:
31%

13-as


Nem értem, miért lenne gonosz némber a hozzászóló. Nem az a gonosz ember, aki a saját gyerekét gyűlöli? Rólad is meg van a véleményem, ha inkább szegény sorsüldözött anyukáért morzsolgatod a könnyed, nem pedig a gyerekért, aki az égvilágon mindenkinek csak teher.

2015. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/107 anonim ***** válasza:
41%
ki tartotta a nagy kést a torkodhoz hogy 14 évesen szexelni kell? Hm? Nem a gyerek kérte az életet ,te vagy a felelőtlen, és most már önző is. Ne rinyálj. Ha d.gni nagylány voltál, akkor legyél az anyának is. Tanulj tovább estin, éretséggiz le. Tudod hányan csinálják így gyerek mellett? Ő nem tehet róla hogy pont te lettél az anyja....
2015. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!