Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Van ebből kiút?...

Mit tehetnék? Van ebből kiút? Gyűlölöm a lányomat.

Figyelt kérdés

Gyerekfejjel, 15 évesen lettem terhes. Tudom, hogy hatalmas felelőtlenség volt. Nem szerettem volna megtartani a lányom de a szüleim rábeszéltek hogy az lesz a legjobb ha megszülöm. 18 éves koromig gyakorlatilag anyuék nevelték, két éve azonban közölték hogy az én felelősségem most már.

Én azonban képtelen vagyok szeretni őt. Amióta terhes lettem, meg vagyok bélyegezve. Terhesen állandóan gúnyoltak. Ha megismerkedek egy korombelivel és szóba kerül hogy van egy gyerekem úgy néznek rám mint egy utcalányra. Pedig direkt nem is mondom hogy hány évesen szültem. Férfiakkal nem tudok ismerkedni mert senki nem akar ennyi idősen egy gyereket a nyakába.

Tudom én hogy felelőtlen voltam de tényleg egész életemben bűnhődnöm kell emiatt? Szerettem volna továbbtanulni mint a többiek. Most szar munkát végzek szar fizetésért. Szerettem volna eljárni szórakozni. Férjhez menni. Akkor gyereket vállalni amikor készen állok rá. Úgy érzem olyan börtönben élek amiből élve már nem szabadulok. És valahányszor a lányomra nézek azt érzem hogy elvette az életem. :(


2015. júl. 14. 12:53
 61/107 anonim ***** válasza:
79%
57-es, most már nagyon uncsi vagy. Írj valami újat is.
2015. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 anonim ***** válasza:
5%
60, nincsen semmi gond, annak hiszel akinek akarsz. Én úgy senkinek nem hiszek, mig meg nem hallgatom mindkét oldalt. Elvégre szerintem nem a szülei erőltették, hogy 15 évesen csináltassa fel magát.
2015. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/107 anonim ***** válasza:
71%
"Elvégre szerintem nem a szülei erőltették, hogy 15 évesen csináltassa fel magát." - és? Ebből szerinted mi következik?
2015. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 anonim ***** válasza:
3%
Miért írnék újat? Pont ez a lényeg. Ha arra nagylány volt, akkor most ne sírdogáljon itt. Én a szüleit sajnálom, gondolom nem lökték oda a kislányt egy pasinak sem, hogy most pedig szexelni fog. Saját akaratából tette, vállalja a felelősséget. Legközelebb majd jobban figyel, ennyi.
2015. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 anonim ***** válasza:
1%
Ne haragudj de nincs humorom veled vitázni a semmin. Te minden kérdésnél ezt csinálod, simán felismerhető vagy. Minden jót!
2015. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 anonim ***** válasza:
82%

#64, mi köze a lánynak a szülei kőkonzi elveihez? Hogy jönnek a szülők ahhoz, hogy a gyerekre ilyen helyzetben rákényszerítik a saját gondolkodásukat?

Mondom, Kérdező egyben hibázott, nem nézett utána a saját lehetőségeinek és jogainak, és nem fordult a gyámügyhöz a rajta lelkiismereti erőszakot elkövető szüleivel szemben.

(ezt meg nem látom egy 15 évestől égbe kiáltó bűnnek, bocs - pontosabban ez is első sorban a szülők hibája, hogy úgy nevelték, hogy ne legyen tisztában a saját jogaival és lehetőségeivel.)

2015. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/107 anonim ***** válasza:
1%
Látom, neked minden ilyen egyszerű. Te magad is, nincs véletlen. :)
2015. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/107 anonim ***** válasza:
2%
persze, minden a szülők hibája, főleg hogy szegény, védtelen és ártatlan pici lányukat a nagy és gonosz pasi karjaiba üldözték,ami ellen ő biztosan tiltakozott, hisz meg akarta őrizni a tisztaságát az esküvőig, és a védekezésről is hónapokig olvasgatott a nagy esemény előtt. de a csúnya, gonosz szülei lefogták szex közben, míg a pasi belé élvezett, hogy biztos teherbe essen. sőt, biztosan termékenységet fokozó teákat is itattak vele, hogy biztosan megfoganjon. Itt csak ő nem tehet semmiről igaz? Jó te úgy látod a szülők hibáztak, én meg úgy hogy a lány.
2015. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 anonim ***** válasza:
73%

",ami ellen ő biztosan tiltakozott, hisz meg akarta őrizni a tisztaságát az esküvőig" - bocs, de én a Kérdezőt nem látom pszichés betegnek, aki a XVIII. századba képzelné magát...

Nem látom abban a hibát, ha valaki szexuális életet él egy olyan életkorban, amikor minden joga meg van hozzá.

2015. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/107 anonim ***** válasza:
15%
jó, ha szerinted 15 évesen joga van hozzá, akkor ahhoz is hogy a felelősséget vállalja. Tudod, kettős mérce. Gondolom te is még tinikorban lehetsz, majd ha a te 14-15 éves lányod megy úgy haza hogy lefeküdt egy pasival, akkor lennék kíváncsi az arcodra.
2015. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!