Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rám szóltak az étteremben...

Rám szóltak az étteremben hogy legyek szíves ne ott szoptatni a babámat. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap este étteremben voltunk a férjemmel meg az 5hónapos lányommal!Mielőtt elindultunk evett de hát megéhezett a szentem!!Direkt a fal mellé ültem és oda is fordultam meg letakartam magam egy textil pelussal!Erre oda jött egy pincér és közölte hogy legyek szíves ne ott szoptatni!!Erre mondtam hogy rendben!Felálltunk és eljöttünk még a kaja kiérkezése előtt!!Ennyire bántja az embereket ha a gyerekem szoptatom kulturált módon??
2010. jún. 25. 11:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/128 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ugyan nincs gyerekem, de sosem tartottam a szoptatást olyan gusztustalannak, hogy elmenne tőle az étvágyam. Aki ilyet gondol, nyilván született provokatőr, aki az ég világon mindenbe beleköt. Volt egy ilyen szomszédom, feljelentett, hogy paráználkodok a kertben. ahová csak egy botra szerelt tükörrel látott be - erről ennyit.

Az éttermet meg egyszerűen tojd le, és minden létező fórumba írd be, hogy jártál. Tiszta szégyen, hogy ilyen van. Egyszer a mekiben szoptatott mellettem egy anyuka, de észre sem lehetett venni, mit csinál, csak ha nagyon figyelmesen nézted. Nagyon gáz, hogy ilyen létezik:(

2010. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/128 anonim ***** válasza:
25%
Minden étteremben van egy hely, ami erre alkalmasabb, mint az a helység, ahol a többi ember eszik. Nem csak a vécé, hanem ott van mindenféle személyzeti vagy öltözőhelység vagy ahol az abroszokat tárolják stb. Az az igazság, hogy a fáradságot sem vetted, hogy megkérdezd, lennének-e kedvesek mutatni egy helyet, ahol elbújhattok pár percre.
2010. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/128 anonim ***** válasza:
57%

Utolsónak:


Az tuti,h minden étteremben beengednek a hátsó területekre!Pffff....ilyenről még csak nem is hallottam!

2010. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/128 anonim ***** válasza:
73%

Aki azt írja, hogy MINDEN étteremben van egy helyiség erre a célra..... Ti voltatok már MINDEN étteremben?????? Mert sajnos mi is jártunk így!!!!! Sőt, én előtte odatelefonáltam, direkt megkérdeztem hogy megoldható - e egy 4 hónapos baba szoptatása????? Mikor odaértünk és felajánlották a wc-t......hát köszi..... Fel tudtam volna robbanni (a férjem reakcióját inkább hagyjuk....)

Szóval, nem tudom, miért ilyen problémás kérdés ez Magyarországon?

2010. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/128 anonim ***** válasza:
70%
Kedves utolsó válaszoló, miért kéne egy anyukának bujkálnia ha szoptatni akar? Én biztos beszóltam volna a pincérnek, vagyis szóltam volna neki hogy erről a főnökével is szívesen társalognék, ja és simán tovább szopiztattam volna a kicsit.
2010. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/128 anonim ***** válasza:
74%
Feljelenteném az éttermet hátrényos megkülönbözettésért és leírnám (töbek között itt is) a nevét.
2010. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/128 anonim ***** válasza:
37%

Tán azért, mert van akit zavar.

Nem engem és nem a férjemet és nem az anyukámat, de a 15 éves unoköcsémet igenis zavarja például.

De nem is az a kérdés, hogy kit zavar szerinted és te erről mit gondolsz, hanem arról más emberek is vannak ott, akik másképp gondolkoznak. Ha a vécét ajánlják csak fel, akkor persze, elvonulnék egy sarokba, de a minimum, hogy megkérdezem, van-e lehetőség kultúrált helység biztosítására.

Nem vonom kétségbe itt senki szavát és elhiszem, hogy járt már ezzel pórul valaki, de érdekes módon én még sosem keveredtem ilyen helyzetbe, mindig volt megoldás.

2010. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/128 anonim ***** válasza:
33%
megkülönbözettésért =megkülönböztetésért
2010. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/128 anonim ***** válasza:
18%
evés közben nem vagyok kiváncsi egy nő mellére sem, még akkor se ha letakarja.ennyi erővel levehetném énis a bugyim az asztal alatt és a párom simogatja.
2010. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/128 anonim ***** válasza:
69%

Utolsónak, ez nagyon primitív hozzászólás volt:S


Nem dugtak az asztalnál, hanem a kisbabáját etette!!!

Nagy különbség.

2010. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!