Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rám szóltak az étteremben...

Rám szóltak az étteremben hogy legyek szíves ne ott szoptatni a babámat. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap este étteremben voltunk a férjemmel meg az 5hónapos lányommal!Mielőtt elindultunk evett de hát megéhezett a szentem!!Direkt a fal mellé ültem és oda is fordultam meg letakartam magam egy textil pelussal!Erre oda jött egy pincér és közölte hogy legyek szíves ne ott szoptatni!!Erre mondtam hogy rendben!Felálltunk és eljöttünk még a kaja kiérkezése előtt!!Ennyire bántja az embereket ha a gyerekem szoptatom kulturált módon??
2010. jún. 25. 11:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/128 anonim ***** válasza:
25%
igen mert ti anyák berögzültetek erre, hogy a mell etetést jelent, de gondoljunk már a többi emberre akiknek a mell szexualitást jelent.
2010. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/128 anonim ***** válasza:
70%
de a mell nem csak szexualitást jelent
2010. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/128 anonim ***** válasza:
71%

Mi anyák berögzültünk erre???


Tudod etetjük/etettük belőle a gyermekünket, és erogén zóna, ha a párunkkal vagyunk.


A kettőnek meg semmi köze egymáshoz.


Ne mossuk már össze a kettőt, a kicsinek ez létfontosságú dolog, képzelem, h milyen jó néven vették volna, ha az éhségtől üvölt, míg a szülők esznek...

2010. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/128 anonim ***** válasza:
25%
egyébként valószínűleg ki lehet bírni étterembe járás nélkül is amíg szoptatni kell, sokba kerül és felesleges odacipelni a gyereket.
2010. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/128 A kérdező kommentje:
Na akkor most álljon meg a menet!!Ismétlem!!Nem látott senki!!(nem volt rajtunk kívül senki ott aki evett volna).És nem utolsó cigány módjára fogtam a mellemet és vágtam ki az asztal kellős közepére!Szoptatós felső volt rajtam és még le is takarta a picit úgy hogy befordultam a fal felé!!
2010. jún. 25. 12:40
 26/128 anonim ***** válasza:
86%

Persze ki lehet bírni.

Aztán amikor megromlik a kapcsolat, akkor meg jön a sok okos, h bizony el kellett volna járni szórakozni a baba mellől:S


Egy anyának igenis joga van szoptatni, nem állt ki a terem közepére, hanem eltakarta magát és a picit.


És joga van elmenni vacsorázni anélkül, h bunkó emberek beszóljanak neki.

2010. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/128 anonim ***** válasza:
55%
Megkérdezted, hogy van-e erre egy megfelelő hely az étteremben?
2010. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/128 A kérdező kommentje:
12:39-es!Mi közöd van hozzá hogy éppen miért mentünk oda!!Valószínűleg meg volt rá az alkalom!!És igen ki lehet bírni sok mindent de ha gyereked van nem jelenti azt hogy nem mehetsz sehová
2010. jún. 25. 12:42
 29/128 anonim ***** válasza:
79%

Akinek a női mell csak a szexet jutattja eszébe (pláne,h ott van egy baba is) az kissé aberrált nem?? Még jó,h a szopásra nem asszociáltok másképpen!! Titeket nem szoptatott az anyátok??


Én magam nem tudom,h szoptatnám e a babámat akárhol,mert én kicsit szégyellős vagyok,és a család elől is elvonaulok,amikor szopik a baba.Viszont ha éhesen sírna,tuti,h nem azt nézném,h hol vagyok,és nyilván kultúráltan tenném,ahogy a kérdező is!


Bezzeg ha egy roma anyuka bárhol előkapja a mellét,mindenféle diszkréciót mellőzve,akkor nem mer szólni senki....

2010. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/128 A kérdező kommentje:
Persze első dolgom volt megkérdezni!!Közölték hogy ott van a női mosdó!Én erre mondtam hogy hát jó...köszönöm szépen és visszamentem az asztalhoz és ott kezdtem el szoptatni a kicsit!!Nem hiszem hogy főbenjáró bűnt követtem volna el!
2010. jún. 25. 12:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!