Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mindig elvisz a szívem?

Mindig elvisz a szívem?

Figyelt kérdés

Sajnos oda jutottam,hogy (bár anyagilag MÉG megengedhetem) szörnyen sok cicám lett. Eleinte csak 4 volt (2 mentett) aztán lett 7,majd most 9. De tervben van még egy 4 tagú cicacsalád (a vonatállomáson élnek,sajna eléggé rossz állapotban) befogadása is. Ezt is tudom még bírni,viszont nagyon jól tudom,hogy ez után kiakad a mérő,mert onnantól nem tudok tekintélyesebb összeget félrerakni havonta (házvásárlásra).


A baj,hogy akármikor látok egy posztot,egy kóbokát vagy többet,és átérzem a helyzetét,rögtön be szeretném fogadni. Pláne,ha tudom,hogy hátrànyosabb állapotban/helyen van,mint más gazdikereső.

Közepes minőségű táppal etetek,és kis konzerv mellé csirkehússal. Így sem olcsó+még az orvos is. Vitaminok,étrendkiegészítők és gyógyszerek. Ismerem a korlátaimat,mégsem törődök vele. Mit tehetnék?



2019. aug. 2. 09:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
Valaki engem is lepontozott...
2019. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

Shaunsheep: Az állattartás gerince a megfelelő tartás, amibe a megfelelő étrend bőven beletartozik.


Vannak dolgok, amiken NEM lehet spórolni, és ebbe beletartozik az élelem.


A Kérdező már így is közepes kategóriával etet, ami határeset, ennél lejjebb már nem szabad csökkenteni a kaja árán.

2019. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16%
Igen, és ezért le kell pontozni 30 százalékra, mert nem pont azt mondtam, amit ti hallani akartok.. Mindegy is irogatnom bármit, ha nem azt írom, hogy etess 3000 forint per kilós táppal, akkor le vagyok pontozva, mert hát állatkínzó vagyok..
2019. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy lepontoztalak.


Csak adtam rá egy lehetséges okot.

2019. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg egy jó ember vagy, de tudod néha muszáj elfogadni a korlátaid. Ha meg tényleg úgy érzed, hogy ez menne neked akkor jó ötlet egy menhely de addig is próbáld elhelyezni a cicákat.
2019. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!