Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez a brutális beteg állatkínzá...

Ez a brutális beteg állatkínzás hogyan lehet legális?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig én is a gyógyszeripar mellett voltam, de aki képest rzt állatokkal megtenni, az emberrel is bármire képes lehet szerintem. Latszik a dolgozók kegyetlensége, beteges szadizmusa, semmit nem tesznek meg a fájdalom és félelem minimalizálására.. Ezen kísérletek nagy részét altatásban vagy legalább bódítva is lehetne végezni, de minek költenek arra.. És nem egerek, hanem majmok amik majdnem emberek.

Ma ez alapján átértékeltem hogy lehet mégis az összeesküvőknek van igazuk, es magában a tudományban is csalódtam.

És ez a pénzbüntetés kategória!



2019. okt. 18. 23:17
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
58%
Én ezért vásárolok kizárólag állatkísérlet-mentes dolgokat.
2019. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ezt hogyan tudod megtenni? Semmire sincs sajnos raírva ha így keletkezett, és gyógyszerekről van inkább szó, nem krémekről pl.
2019. okt. 18. 23:33
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Az a durva, hogy ez Németországban van és nem Kínában. Akkor meg sem lepne, de az EU-ban nagyon komolyan szabályozva vannak (lennének) az állatkísérletek. Nem is értem, hogy ez hogy történhetett meg.
2019. okt. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Ha majd a gyereked haldoklik akkor is legyél ilyen határozott és utasítsd el a gyógyszereket.
2019. okt. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Salx Narval ***** válasza:
82%
Tudomásul kell venni, hogy egyenlőre elengedhetetlenek az állatkísérletek a gyógyszerfejlesztés egyes területein és az emberi fogyasztásra szánt állatok leölését sem lehet egyenlőre beszüntetni. Az viszont vérlázító ahogy ezekkel az állatokkal bánnak a videón. Azért ezt lehetne humánusabb hozzáállással, sokkal kevesebb stresszt és szenvedést okozva is végezni, mint ahogy az étkezési célra szánt haszonállatokat is lehetne sokkal jobb körülmények között nevelni és minimális szenvedést okozva leölni. Szigorúbb törvényekre lenne szükség és külön e célra kijelölt hatóságokra akik ezeket be is tartatják.
2019. okt. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
29%

Azért mondom hogy a nyugat egy szeméthalom tele állatkínzó pénzes zs-vel,akik magasról szkakilnak az emberekre-állatokra egyaránt.


Akinek van esze és nem támogatja az állatkínzást az ma jobboldali

2019. okt. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%

A videó valóban felkavaró. De...

A gyógyszerekhez kísérletek kellenek. El kell jutni egy pontra, mire ki lehet próbálni embereken.

Vagy rögtön emberekkel kellene kezdeni? Vannak kimondottan gyermekeknek való gyógyszerek. Akkor ezeknek a kezdeti kísérleteit is végezzék gyerekeken?

Te beleegyeznél, hogy a te gyerekeden kísérletezzenek ki egy halálos betegséget gyógyító gyógyszert? Hallhatnak meg, rokkanjanak bele ezekbe a kísérletekbe inkább kisgyerekek?

Írja valaki, hogy lehetne humánusabban. Mégis, hogyan? Kérjék meg őket, hogy üljenek le, és mozdulatlanul tartsák a karjukat?

Az altatás, hódítás se játszik, mivel a beadott szerek módosíthatják a kísérleti gyógyszerek hatását.


Igen, valóban szörnyű. De örülünk a védőoltásoknak, annak, hogy van antibiotikum, és hogy nem halnak meg csecsemők ezrei olyan betegségben, amiben korábban igen.

Valamit valamiért.

2019. okt. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Kedves utolsó, szerintem világszerte pontosan elég gyilkos, pedofil, szadista bűnöző tengdődik a börtönökben állami pénzeken. Nem gyerekeken meg állatokon kellene kísérletezni, hanem ezeken a hulladék "embereken". Aki pici gyerekeket erőszakol meg, vagy embereket gyilkol, az nem érdemelne második esélyt a társadalomtól, így legalább hasznossá tennék őket, és garantáltan visszaszorulna a bűnözés is!
2019. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

#8: sajnos a bűnözőknek ugyanúgy vannak személyiségi jogai. Na meg különben is... Egy gyerekeknek kifejlesztett gyógyszert nem lehet olyan felnőtteknek tesztelni, akiknek kétséges a kórelőzményük, valószínűleg sok szerre teljesen máshogy reagálnának.

Ezt kellene megérteni, nincs alternatíva. Vagy állatkísérletek vannak, bódító szerek nélkül. Vagy nincsenek új gyógyszerek! A régiekre a baktériumok idővel rezisztensek lesznek, tehát ezek nélkül a kísérletek nélkül nem lesznek se antibiotikumok, sem védőoltásaink!

2019. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%

Ha van választási lehetőség, akkor inkább állatokon kísérleteznék, mint embereken.


Ha eltörlik az állatkísérleteket, akkor szívesebben kísérleteznék másokon, mint magamon. És ezzel gondolom a kutatók is így vannak.



Ha elítéled, akkor bojkottáld a gyógyszeripart.

Ne vegyél gyógyszert, ne kérj fájdalomcsillapítást, altatást műtéthez.

És ahogy írták a gyerekednek se!

2019. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!