Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez a brutális beteg állatkínzá...

Ez a brutális beteg állatkínzás hogyan lehet legális?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig én is a gyógyszeripar mellett voltam, de aki képest rzt állatokkal megtenni, az emberrel is bármire képes lehet szerintem. Latszik a dolgozók kegyetlensége, beteges szadizmusa, semmit nem tesznek meg a fájdalom és félelem minimalizálására.. Ezen kísérletek nagy részét altatásban vagy legalább bódítva is lehetne végezni, de minek költenek arra.. És nem egerek, hanem majmok amik majdnem emberek.

Ma ez alapján átértékeltem hogy lehet mégis az összeesküvőknek van igazuk, es magában a tudományban is csalódtam.

És ez a pénzbüntetés kategória!



2019. okt. 18. 23:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Van egy apró gond azzal hogy egereken tesztelés után egyből menjen emberekhez. (azon kívül hogy az egér/patkány ugyanolyan érző lény mint jaj szegény cuki kiskutya, a patkány intelligenciában pl simán van egy kutya/macska szintjén egyeseknek mégse kár értük de jaj szegény kutyuli), biológialilag teljesen máshogy működnek, pl nem képesek hányásra, lehet náluk semmi mellékhatást nem okoz a kísérleti gyógyszer, nem tesztelik más állatin az első ember meg 10 percenként sugárban rókázik amíg teljesen ki nem szárad és meghal. Ha a gyerekeddel történne ez neked elég ha a patikus vállat von hogy "egérnél nem volt baj máson meg nem tesztelhettük" Első fázisnak jók de attól hogy egy egérnek jó még hosszú az út a forgalomba hozatalig.

A bűnözőkkel az a baj hogy egy gyógyszerkísérlethez több száz/ezer kell és kb 10-ből 9 gyógyszer még az állatkísérlet fázisban megbukik ergo nem lenne elég rab.

2019. nov. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
51%
Hogy jönn ide Hitler és Mengele?
2019. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

22:


Gondolom ezért:


[link]

2022. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!