Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez a brutális beteg állatkínzá...

Ez a brutális beteg állatkínzás hogyan lehet legális?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig én is a gyógyszeripar mellett voltam, de aki képest rzt állatokkal megtenni, az emberrel is bármire képes lehet szerintem. Latszik a dolgozók kegyetlensége, beteges szadizmusa, semmit nem tesznek meg a fájdalom és félelem minimalizálására.. Ezen kísérletek nagy részét altatásban vagy legalább bódítva is lehetne végezni, de minek költenek arra.. És nem egerek, hanem majmok amik majdnem emberek.

Ma ez alapján átértékeltem hogy lehet mégis az összeesküvőknek van igazuk, es magában a tudományban is csalódtam.

És ez a pénzbüntetés kategória!



2019. okt. 18. 23:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%
#7 Rajtad kéne inkább kísérletezni...
2019. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%

A gyógyszeripar bojkottálásán túl még lehettek önkéntes kísérleti alanyok is, ha az állatkísérletek ellen vagytok.



Egyébként majmokon akkor kísérleteznek, ha már muslicán, zebra dánión, egéren már sikeresen átment a kísérlet.


De egyszerűbb lenne a folyamat az engedélyeztetéshez, ha a majmok helyett rögtön embereken kísérleteznek.

2019. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%

"sajnos a bűnözőknek is vannak személyiségi jogaik"


Pontosan ezt kellene eltörölni! Ők is semmibe vették az áldozatok személyiségi jogait! Na mindegy, eddig sem igazán használtam gyógyszereket, de ezután lehet egyáltalán nem fogok! Felfordul a gyomrom az egésztől! :S

2019. okt. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Csak a bűnözők ártott emberek, ezek az állatok meg ártatlanok, és minimálisan se törekedned a humánus bánásmódban, amikor ütik vágják szadizmusból a tudomány nevében... El nem tudom képzelni szegény majommal mit csinálhattak, amikor a fájdolomtól be is hányt, miközben a nyaka satuban volt fogva. Önkéntesek pénzért vagy egerek vagy rabok. De hogy kutyák mrg majmok, ez brutálisan kegyetlen. Pedig nem vagyok a túlsó végletre esve, se vega vegán paleo divathuszár. De ennél még egy falusi disznóölés is 100x humánusabb amikor fejbeb4sszák, és nem villannyal görcsölik élve csonttörésig az állatot
2019. okt. 19. 12:39
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
#5, #7: és ti képesek lennétek ugyanezt csinálni, mint a videón, vagy törekednétek rá, hogy az állatoknak a lehető legjobb legyen az adott körülmények között? Vagy telibesz.rnátok, mert kit érdekel?
2019. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem az állatkísérletek szükségességén van a hangsúly a videó kapcsán, mert abban valszeg egyetért mindenki, hogy szükséges rossz, hanem a zsigeri emberi kegyetlenségen ami itt látható. Gratulálok, ha ezt egy vállrándítással elintézitek, hogy "inkább mint a te gyereked".
2019. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
39%

#14


Az egér is ugyanúgy érez fájdalmat, félelmet. 🐭

2019. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#16: pontosan jól látod a lényeget, itt semmi törekvés nincs erre, egyszerűen telibe szjâk, sőt szerintem aki ezt csinálja az kifejezetten élvezi. Itt hibás a cég és dolgozó is, mivel egyiket se érdekli az állatok szenvedése. Ezek voltak azok, akik már óvodában a békákat pumpákták fel, ma meg ebből a szadizmusból meg is élnek..
2019. okt. 19. 15:49
 19/23 Salx Narval ***** válasza:
45%
Ha jól látom pont én hoztam fel elsőként, hogy humánusabban is bánhatnának velük, nem értem miért pont az én hozzászólásomra írod, hogy le sza r om az állatok szenvedését. Pont az ellenkezőjét írtam és így is érzem, ha rajtam múlna szigorúbban szabályoznám az állatkísérleteket és az állattartást is.
2019. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hu, hát én meg sem merem nézni az ilyen videókat! Szegény kis állatok,a szívem szakad meg értük! :(((((
2019. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!