Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit gondoltok az ausztráliai...

Mit gondoltok az ausztráliai állatok helyzetéről?

Figyelt kérdés
a napokban több kiutazásos állatmemtős kezdeményezéssel találkoztam. Kicsit kezdem úgy érezni, hogy az emberek már csak divatból(is) csinálják, hogy jobb színben tüntessék fel magukat. Félre értés ne essék, én is sajnálom az odaveszett állatokat, (egy bogarat is képes vagyok megkönnyezni ha szenvedni látom...) de van értelme ennek?! és ha komolyan gondolják... több száz helyismeret nélküli civil akar oda rohanni... ez nem okozna sokkal nagyobb problémát?! még ha szervezetten is csinálják az állatmentést... nem hiszem el h nincs elég helyi önkéntes... :( Mi a véleményetek erről?
2020. jan. 10. 09:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hogy pár száz ember nem okozna e problémát? Tudod te mekkora Ausztrália?
2020. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

21-es:

nem vagyok túl jó földrajzból, de azért ne nézz már hülyének légyszives :D a tény, hogy nem Magyarország méretről beszélünk, nem változtat azon, hogy több száz, önjelölt állatvédőt egy veszélyes területen koordinálni és felügyelni, nem egy egyszerű feladat 🤷

2020. jan. 10. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!