Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha alaposan megcsikizek egy...

Ha alaposan megcsikizek egy állatot az állatkínzás?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 02:13
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Hat en szoktam csikizni a macskat, de leszarja, szerintem a macskak nem csikisek, a tobbi allatrol nem tudok.
2020. júl. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Határozottan nem az!
2020. júl. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha sokáig csinálod akkor állatkínzás
2020. júl. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha szenved tőle, akkor igen.

De abból kiindulva, hogy a kutyám szinte könyörög érte, hogy csikizzem, nem hinném, hogy - ésszerű mértékkel csinálva - rossz lenne nekik. ;)

2020. júl. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Állatvédőknek az is állatkínzás, ha hozzányúlsz
2020. júl. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

A Haladó Szellemiségű Huszonegyedik Századi Állatvédelem szerint csak és kizárólag beleegyező nyilatkozattal lehet egy állatot megcsikizni.

Amennyiben beleegyező nyilatkozat nélkül csinálod...

2020. júl. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
En is a kutyam tappancsat szoktam csikizni, szerintem ot idegesiti, de olyan szorakoztato😀
2020. júl. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

5-ös :


Szerinted az állatoknak nincsenek érzéseik, csak az embernek? Ha csikis egy állat, akkor igenis kínzás csikizni. Aki szerint nem, az megérdemelné, hogy le legyen kötözve és jól megcsikizve.

2020. júl. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem, ha nem bántási célzattal csinálod, akkor nem az. Az egyik kutyám nem érdekli a dolog, nem lehet neki csinálni, de nem erőltetem rá. A másik kutyám meg vigyorog közben és, ha abbahagyom, ugat, hogy csináljam újra. :)
2020. júl. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!