Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A vágóhidakon Magyarországon...

A vágóhidakon Magyarországon milyen állapotok vanbak?Van itt is olyan hogy él még az állat mikor nyúzzák vagy pörzsölik?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 18:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azok a videók Amerika legmélyebb bugyraiban voltak forgatva, ha jól gondolom, hogy melyikekre célzol. Ezért is tartom agymosásnak ezeket a kisfilmeket, mert azokat eredetileg amerikaiaknak szánták, csak elterjedt a világ többi részén is, a naiv néző meg azt hiszi, hogy náluk is az megy.
2020. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2020. aug. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

MEZŐGAZDASÁGI TERMÉKEK FELDOLGOZÁSA 2. ÁLLATI ...

eta.bibl.u-szeged.hu › EFOP343_AP2MGK_jegyzet_tanac...

PDF

2018. dec. 14. - haszonállatok, sertés, szarvasmarha, juh, kecske, kis vágóállatok ... A tananyag célja még az állati nyersanyagok feldolgozásának a ... Itt oldott formában fordul elő a fehérje. A ... olyan szerek használata, amelyek párhuzamosan és egyszerre tisztítanak és ... hogy, milyen gazdasági állatból származik a hús.

Írta: TLP SZILÁRD - ‎Kapcsolódó cikkek

2020. aug. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
63%
11, csak annyit mondanék erre , én többszáz ilyen videót néztem már meg, teljesen különböző országokból, különböző feltöltőktől - voltak állatvédő szervezetek is, civil állatvédők is, ott dolgozók is, tehát mindenfélr feltöltő . Érdekes módon ezek nem egyedi esetek, a brutalitás olyan fokaival szembesültem, hmint a középkori emberkinzások voltak. Szánj rá időt, hogy keresel ilyen videókat és látni fogod, hogy nem kamu idegborzolása a népnek, hanem valóság.
2020. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!