Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek túl sok állatom van?

Szerintetek túl sok állatom van?

Figyelt kérdés
Én nem érzem annak, de a vendégek mindig meglepődnek. 3 kutyám, 2 macskám, 4 tengerimalacom, 1 dzsungáriai törpehörcsögöm és egy betta halam van. Szerintem jól vannak tartva, közepes kategóriájú tápot kapnak (Brit Premium a kutyáknak és macskáknak, Real Nature széna és Versele-Laga Crispy táp és zöldségek/gyümölcsök a tengerimalacoknak, a hörcsögöm ételét házilag keverem a bettámnak pedig Tetra Betta haltápot adok) A kutyák, macskák benti-kintiek. A kutyák járnak napközibe, megyünk kutyasuliba, napi 2 séta van és hétvégén az erdőbe is megyünk túrázni.
2020. nov. 30. 09:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha neked ez örömöt okoz és nem érzed tehernek, akkor nem sok. Amúgy így leírva nagyon szépen tartod őket :)


Nekem most 3 kutyám van és úgy érzem, hogy ez bőven elég számomra.

2020. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha gondozni tudod őket, csak örömet okoznak és jól érzik magukat.
2020. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!