Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ki mit tud erről az új divatró...

Ki mit tud erről az új divatról, miért indult el, hogy lehet leállítani?

Figyelt kérdés

Van ez az új mozgalom, fészbukon ilyen állatmentős-csoportokban felteszegetnek 1-2 fényképet, ahol pl. egy idős néni látható bottal, nem messze egy kutya-"atyon akarja verni a kugyát" szöveggel. Vagy kitesz egy 2011-es képet, ahol egy fazon tart a kezében egy halott egerészölyvet-"ezitena Mucskibéla, lelőte a madarat hogy rohaggyonle, valaki csinájjon má valamit" szövegek.

Ha utánanézek, látom, hogy fake. Viszont rengetegen szólnak hozzá, a bűnös halálát kívánva különböző módokon.

Madármentéssel foglalkoztam/zom, ezért tatlálkozom ezekkel a posztokkal.

Emberek, mi ez ?? Miért kell ennyire unatkozni? Miért alakul ki ez a divat? Hogy lehet megállítani?



2021. jan. 26. 13:12
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Azért zavar amúgy, mert nekem viszont elvesz a kevés időmből, amíg kiderítem, hogy valós vagy valütlan esettel állunk szemben.
2021. jan. 26. 13:13
 2/26 anonim ***** válasza:
60%
Linkelj mar egy ilyet xd
2021. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Hát a legtöbb ilyen befarsult állatvédő idióta szokott lenni, szóval nem lepődök meg
2021. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem divat, álhírterjesztésnek hívják és büntetendő. Nem csak állatvédők csinálják, hanem kb mindenki, legyen szó akármilyen témáról. A legegyszerűbb, ha nem a facebookon tájékozódsz, mert ott egyre több a hülye.
2021. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Kb. erről szól a net...
2021. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%
klikkbét?
2021. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
77%
A nagy "állatvédő" munkatársam 7macskát tart fogva étlen-szomjan, mert sok a meló, magukra vannak hagyva sokszor, minden kóbor állatot bevisz a lakásba és ott tartja.
2021. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem olyan, mint amikor a hirdetési zónában egy hatalmas pulzáló kelést vagy víruros kinövést mutatnak, alatta meg: "itt a módszer, amit eddig titkoltak az orvosok"
2021. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
19%

"Miért kell ennyire unatkozni?"

gondolom a vírus miatti bezártság miatt


"Miért alakul ki ez a divat?"

gondolom az agyukra ment a vírus miatti bezártság


"Hogy lehet megállítani?"

hamarosan mind meghalunk a vírus miatt, úgyhogy nem kell különösebb intézkedés

2021. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
18%
Nem befásult állatvédők szokták megosztani.Az ilyenek vagy viccesek számodra, vagy nem.Ez csak szimplán gyenge humorizálás.Nekem pl. tetszik, de soha nem csináltam, vagy osztottam meg hasonlót.Az meg, hogy sok ember "a bűnös halálát kívánja" erre csak annyit tudok mondani, hogy sok a hülye, aki nem érti a viccet.13:34 nem, ezt nem hívják álhírterjesztésnek.Ahhoz, hogy te álhírt terjessz, ahhoz az kell, hogy komolyan mondj egy valótlan dolgot.Ennyi erővel Bödőcs Tibor Híradó 2020 c. videója is álhírterjesztés.
2021. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!