Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ki mit tud erről az új divatró...

Ki mit tud erről az új divatról, miért indult el, hogy lehet leállítani?

Figyelt kérdés

Van ez az új mozgalom, fészbukon ilyen állatmentős-csoportokban felteszegetnek 1-2 fényképet, ahol pl. egy idős néni látható bottal, nem messze egy kutya-"atyon akarja verni a kugyát" szöveggel. Vagy kitesz egy 2011-es képet, ahol egy fazon tart a kezében egy halott egerészölyvet-"ezitena Mucskibéla, lelőte a madarat hogy rohaggyonle, valaki csinájjon má valamit" szövegek.

Ha utánanézek, látom, hogy fake. Viszont rengetegen szólnak hozzá, a bűnös halálát kívánva különböző módokon.

Madármentéssel foglalkoztam/zom, ezért tatlálkozom ezekkel a posztokkal.

Emberek, mi ez ?? Miért kell ennyire unatkozni? Miért alakul ki ez a divat? Hogy lehet megállítani?



2021. jan. 26. 13:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
47%

"atyon akarja verni a kugyát"

"ezitena Mucskibéla, lelőte a madarat hogy rohaggyonle, valaki csinájjon má valamit"

Szerintem inkább az ilyen Vagvölgyi Noémi-féle #direktelb*szott helyesírás-sal gizdázó gyökéroldalakat kellene letiltatni, mert ezektől lesz ennyi szellemileg visszamaradott idióta a neten, akik azt hiszik, hogy ez a fajta írás mennyire húdevicces. Aki meg egy ilyen írással kreált mémet ennyire véresen komolyan vesz, arról tényleg sugározhat a max. 6-os IQ.

2021. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%
Ez valami kitaláció lehet, mert fél órája keresek ilyen csoportot, de még csak megközelítőt sem találok. A kérdező rátalálhatott valami kuruc-féle uszító csoportra, amire azt hitte, hogy komoly állatvédők állnak mögötte.
2021. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
69%
Ezek inkább ilyen gagyi vicc oldalak, nem gondolják komolyan.
2021. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a megmondóembereknek remélem nagyot nőtt a májuk, hogy jólmegmonták.

Tessék: [link]

Érdekes módon eltűnt a poszt mostanra a hozzászólásokkal együtt.

Krvára nem gagyi vicc, mert én általában nem kommentálok, hanem feljelentést teszek, és ha hamis az ügy, akkor én üthetem meg a bokám hamis riasztás vagy rágalmazás miatt. Gyakoriról is jelentettem már orvvadászt.

Ezért idegesít nagyon.

Ha ismertek ilyen idiótákat, kérlek szóljatok nekik, hogy hagyják abba.

2021. jan. 26. 21:09
 15/26 anonim ***** válasza:
48%
Igazam volt, ez egy kuruc-féle uszítós csoport. Semmiképp sem divat. Érdemes lenne jelenteni Facebookon.
2021. jan. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
44%

[link]


Ez nem click bait, de az ilyenek nem kapnak sajnos elég nyilvánosságot.

2021. jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
56%
"az állatvédelem mögött gyakran veszedelmes és visszataszító embergyűlölet húzódik meg"
2021. jan. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
35%

Az idézet linkje



[link]

2021. jan. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

17,18. Végigolvastam a cikket. Igen, bizonyos embereket gyűlölök, akik a gyengébbel szemben fitogtatják az erejüket, csak akkor lépnek, mikor biztosan tudják, hogy győznek. Valami ilyesmi volt apám is, lehet emiatt erősödött fel bennem ez annyira, de nem bírom elviselni, mikor egy gyengébbet bántalmaznak, és röhögnek a gyáva férgek.

Igen, ez embergyűlölet, jogos vagy sem, az már a véleményed.

Azok, akik ülnek otthon, van 5-10 macskájuk, öreg nénik, akik megcsömöröltek a férjüktől, unatkoznak, és mindenfélét kommentálnak-tőlük nem félek, csak borzasztóan zavaró, hogy mennyire buták és csőlátásuak, manipulálhatók. Na de mindegy, attól tartok sokat nem tudok tenni ezek ellen.

2021. jan. 27. 10:44
 20/26 anonim ***** válasza:
27%

""az állatvédelem mögött gyakran veszedelmes és visszataszító embergyűlölet húzódik meg"" Ez nem igaz...inkább azokat tartom gyűlölködőnek, akik odamennek egy normális állatvédő oldalra (nem a kérdező által linkelt szarra), és őrjöngenek, hogy a jajaszegénygyerekekenmiértnemsegítsenki, majd miután ezt beírta ő sem tesz semmit a gyerekekért.

Én azt vettem észre, ha valaki normálisan viselkedik az állatokkal és felelős kutyataartó, az az emberekre is figyel. Például én is imádom a kutyákat, de ha látom, hogy jön egy kismama babakocsival nyilván én megyek arrébb állok félre, a kutyát még rövidebb pórázra fogom. Ellenben a kisgyerekes szülők igen kevés százaléka köszöni meg, hogy mondjuk az úttestre állok, hogy ők elférjenek kényelmesen.

Tehát ezt az uszító szöveget, hogy az állatvédelem összefügg az embergyűlölettel el kéne felejteni.


Kérdező, ilyen clickbait oldalakat mindenféle témában találhatsz. Ezek az emberek mindenen felcseszik magukat, mert szeretnek idegesek lenni. Ezek minden velvetes, blikkes cikk alatt gyűlölködnek. Ezeket ne keverd össze az igazi állatvédelemmel.

2021. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!